با روی آوردن به برق، کارت های بازار خودرو آلمان نیز در حال تغییر است. برنده این نقطه عطف: کیا. کره جنوبی ها به لطف خودروهای الکترونیکی خود یکی پس از دیگری در آلمان رکورد می کنند.

پایان کار موتورهای احتراقی تمام شده است: از سال 2035، هیچ وسیله نقلیه جدیدی با موتورهای احتراقی ممکن است در اتحادیه اروپا ثبت نشود. یک در کوچک پشتی فقط برای سوخت های الکترونیکی سازگار با آب و هوا باز است. با این حال، اکثر خودروسازان احتمالاً به آنها نیازی نخواهند داشت و در حال حاضر همه چیز را روی کارت الکترونیکی خودرو قرار می دهند. کیا در این زمینه بسیار موفق است.

کیا در حال جشن گرفتن موفقیت های بزرگ با خودروهای الکتریکی در آلمان است

در نیمه اول سال 2022، کیا می گوید که این کار را انجام خواهد داد فروش 36366 دستگاه خودرو در آلمان – رکورد جدیدی را به ثبت رساند. خط پایین یک ضخیم است نسبت به مدت مشابه سال قبل 18.7 درصد افزایش داشته است. این سازنده کره‌ای با افتخار اعلام کرد: «بنابراین کیا موفق‌ترین نیمه اول سال را از زمان عرضه خود در آلمان در سال 1993 جشن می‌گیرد.

داستان موفقیت کیا از نظر سهم بازار نیز ادامه دارد. پس از یک سال رکورد در سال 2021 با سهم بازار 2.5 درصد، این میزان در نیمه اول سال 2022 به 2.94 درصد رسید. محرک های اصلی مدل های دوشاخه بودند: 33.8 درصد از ثبت نام های جدید کیا در نیمه اول سال، خودروهای برقی و پلاگین هیبریدی بوده است.به گفته کیا.

تریلر کیا مفهومی EV9

کیا EV6 خودروی سال 2022 است

EV6 که کیا سال گذشته معرفی کرد نیز باید سهمی نه چندان کم در موفقیت داشته باشد. استرومر شیک نه تنها توانست در آزمایش زمستانی ما در مسافت 1900 کیلومتر را متقاعد کند، بلکه جایزه خودروی سال 2022 را نیز دریافت کرد. این خودروی الکتریکی به دلیل راحتی، برد طولانی، سازگاری و اتصال مورد تحسین ویژه قرار گرفت. عرضه E-SUV Kia EV9 برای سال 2023 برنامه ریزی شده است، که در حال حاضر موضوع گفتگو با ظاهر زیبای آن است (به ویدیوی بالا مراجعه کنید).