این دو ویژگی می توانند در هزینه های شما صرفه جویی کنند

با این حال، عملکرد خانواده را نمی توان به طور کامل بدون محدودیت استفاده کرد. بنابراین می توانید در مورد حداکثر 5 حساب و 10 دستگاه به کتابخانه Steam خود دسترسی داشته باشید. همچنین، اگر دوست شما در حال حاضر در حال انجام یک بازی از کتابخانه خود است، شما از دسترسی به انتخاب بازی او محروم هستید. همین امر برعکس نیز صدق می کند.

زیرا در واقع، برای گروهی از طرفداران Couch Co-op، کافی است که یک بازیکن تنها بازی را در Steam دریافت کند – حداقل به اندازه بازی. Steam Remote Play Together پشتیبانی می کند. می توانید اطلاعات مربوطه را در صفحه محصول مربوطه بازی Steam در سمت راست پیدا کنید:

توضیحات محصول در Steam را بررسی کنید تا ببینید آیا یک بازی Co-op واقعاً از Remote Play Together پشتیبانی می کند یا خیر. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
Steam Remote Play Together

با Steam کار می کند: کنترلرهای PS5 را در آمازون بررسی کنید

و اگر در حال انجام یک بازی از کتابخانه دوست خود باشید و او یکی از بازی های خود را خودش شروع کند، چه؟ سپس Steam به شما اشاره می کند و چند دقیقه به شما لطف می کند تا ذخیره کنید و سپس از بازی خارج شوید (منبع: Steam).

هرکسی که چند سال پیش Steam Remote Play Together را در مرحله بتا امتحان کرد و در آن زمان با مشکلات فنی مواجه شد، قطعاً باید امروز به این ویژگی فرصت دیگری بدهد. از زمان راه اندازی در سال 2019، Valve Remote Play Together به طور مداوم بیشتر توسعه یافته و بهینه می شود، به طوری که اکنون می توان عملکرد را بدون رزرو توصیه کرد.

آیا می دانستید که می توانید بازی های Steam دوستان خود را انجام دهید؟ برای دسترسی به این عملکرد، دوست شما فقط باید با حساب کاربری خود وارد رایانه شما شود. قفل ویژگی Steam Family Library را در آنجا باز کنید و سپس کامپیوتر خود را برای دسترسی مجاز کنید. اگر دوست شما همین کار را در رایانه او انجام دهید، مطمئناً از شما تشکر خواهد کرد.

نسخه:2.10.91.91

به عنوان یک بازیکن، شما نیز باید یک کنترلر را به رایانه شخصی خود وصل کنیدکه توسط Steam شناخته شده است. پس هیچ چیز مانع از سرگرمی تعاونی از طریق اینترنت نیست!

یا شما یا یکی از دوستانتان میزبان بازی هستید و بقیه را از طریق لیست دوستان به بازی دعوت می کند. بهتر است اطمینان حاصل شود که میزبان دارای یک اتصال به اینترنت پایدار با پهنای باند آپلود بسیار بالا دارد. از این گذشته، او باید به طور همزمان حداکثر 3 استریم ویدئو را با کیفیت تصویر کافی برای هم تیمی های خود ارسال کند.

این عملکرد به شما امکان می‌دهد بازی‌های کلاسیک کاناپه‌ای مانند Cuphead، Overcooked یا Moving Out را که معمولاً روی رایانه بازی می‌کنید، با هم از طریق اینترنت انجام دهید.

پس از انجام این روش، باید به تمام بازی های Steam دوستان خود دسترسی داشته باشید. خوب، حداقل تقریباً همه آنها. برخی از بازی ها به دلیل مشکلات فنی نمی توانند از طریق کتابخانه خانواده Steam با سایر بازیکنان به اشتراک گذاشته شوند. اما در کل چیز جالبی است، درست است؟

Valve اطلاعات اولیه در مورد Steam Remote Play Together را در یک ویدیوی کوتاه خلاصه کرده است:

زبان ها:آلمانی

بستر، زمینه:ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز 7، ویندوز، ویندوز 2000

کتابخانه خانوادگی Steam: اشتراک گذاری سرگرم کننده است

مجوز:نرم افزار رایگان

اگرچه Steam تعداد باورنکردنی از ویژگی‌ها و عملکردها را ارائه می‌دهد، دو ویژگی بسیار مفید برای اکثر افراد ناشناخته است: کتابخانه خانوادگی Steam و Steam Remote Play Together. این مایه تاسف است زیرا این دو ویژگی به طور بالقوه می توانند پول زیادی را برای بازیکنان Steam صرفه جویی کنند. در ویدیوی بالا نحوه استفاده از این دو ویژگی را به شما نشان می‌دهیم و توضیح می‌دهیم که آنها چه چیزی را برای شما به ارمغان می‌آورند.