این دو برنامه اندروید عکس‌ها، ویدیوها و موارد دیگر شما را می‌دزدند

برنامه ها باید اتصالات به چین و بدون توجه به داده های شخصی، مخاطبین، تصاویر، فیلم ها، صداهای ضبط شده و موارد دیگر در تلفن های هوشمند و تبلت ها دسترسی داشته باشید. اگر هر یک از برنامه ها را نصب کرده اید، حتما آن ها را حذف کنید.

به گفته کارشناسان امنیتی، کاربران می توانستند اپلیکیشن های جعلی را نیز شناسایی کنند. برنامه ها دانلودهای زیادی داشتند، اما به ندرت هیچ بررسی یا فقط موارد خنده دار داشتند. اینها همیشه نشانه های قوی هستند که نشان می دهد چیزی در آنجا اشتباه است. بنابراین مطمئن شوید که برنامه‌هایی که دانلودهای زیادی دارند، رتبه‌بندی مناسبی نیز دارند. در غیر این صورت، می تواند یک برنامه خطرناک باشد که تحت فشار قرار گرفته است.



منبع

زبان ها:آلمانی انگلیسی فرانسوی

نسخه:36.2.11

بارها و بارها اتفاق می افتد که برنامه های خطرناک اندروید بدون توجه به فروشگاه Google Play راه پیدا می کنند. معمولاً این موارد پس از چند بار دانلود شناسایی و حذف می شوند. با بیش از 1.5 میلیون دانلود دو ماهی بزرگ اکنون فقط از دو برنامه صید شده اند. آنها مدیر فایل هایی هستند که می توانند از شما جاسوسی کنند و اطلاعات شخصی مانند عکس ها، فیلم ها و پیام های صوتی را به سرقت ببرند.

بستر، زمینه:لینوکس

برنامه اندروید اطلاعات شما را می دزدد

کارشناسان امنیتی مدام با برنامه هایی مواجه می شوند که برای کاربران خطرناک هستند. این بار، یک مورد بسیار پیچیده کشف شده است زیرا دو برنامه بیش از 1.5 میلیون بار از طریق فروشگاه Google Play دریافت کرده اند و به طور گسترده از کاربران جاسوسی می کنند. اگر از یکی از این دو برنامه استفاده می کنید، اکنون باید آنها را حذف کنید.