این دلیل پوچ است

نمی دانید در ماه اوت چه چیزی را پخش کنید؟ ما چند ایده داریم:

گیمرها و استریمرها در برابر Vodafone ایستاده اند

بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از کسانی که آسیب دیده اند در خانه هستند و در بازی و اکنون به درستی از وودافون انتقاد کنید. همانطور که مثال های ما نشان می دهد، در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند توییتر، کلمات واضحی را در جهت ارائه دهنده اینترنت خود خواهید یافت:

بسیاری از مشتریان Vodafone به صورت آنلاین در برابر ارائه‌دهنده شرکت می‌آیند و نارضایتی خود را آشکارا ابراز می‌کنند. دلیل ساده است: سه شنبه شب، بسیاری از آنها با یک اختلال بزرگ مواجه شدند که باعث قطعی های انتخابی عجیبی شده است. این تأثیر منفی بر پلتفرم‌ها و سرویس‌های محبوبی مانند چت توییچ، شبکه پلی استیشن، نینتندو آنلاین و موارد دیگر بیرون بازی هایی که به طور خاص برای مشتریان Vodafone در دسترس هستند نیز برای مدتی در دسترس نبودند.

برای خرابی بعدی وودافون شما از قبل باید بدانید که چه کاری انجام دهید.منبع

اگر مدبر هستید، می توانید در چنین موردی به خود کمک کنید: با استفاده از VPN یا مرورگر TOR، چندین گزینه موقت برای دور زدن چنین دام هایی وجود دارد. اما در این مورد، راه حل ایده آلی نبود.

در این بین اوضاع دوباره آرام شده و همه چیز روال عادی خود پیش می رود. خود Vodafone بیان می کند که همه خدمات باید دوباره کار کنند:

وقتی چراغ های ارائه دهنده اینترنت شما خاموش می شود و تمام اتصالات شما خراب می شود، آزاردهنده است. با این حال، Vodafone مجبور شد با یک مشکل نسبتاً غیرعادی دست و پنجه نرم کند که همه مشتریان را به یک اندازه تحت تأثیر قرار نداد. بنابراین باد مخالف زیادی برای گروه دوسلدورف از صحنه بازی وجود دارد.

وودافون

Twitch و PSN: چندین سرویس به دلیل خطای Vodafone از کار افتاده است

اگر این مورد برای شما نیست، توصیه می شود دستگاه های آسیب دیده را راه اندازی مجدد کنید. این که آیا Vodafone به رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها اشاره می‌کند یا اینکه بهتر است روتر یا جعبه کابل را از Vodafone مجدداً راه‌اندازی کنید، باز است. توصیه می کنیم: وقتی همه چیز روی صفر تنظیم شد، هم روتر و هم دستگاه های پایانی می توانند راه اندازی مجدد را انجام دهند. مثل همیشه به یاد داشته باشید که از قبل از فایل های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

برخی از افراد در حال حاضر قول داده اند که برای شکست وودافون پول دریافت کنند. با این حال، تردید وجود دارد که آیا این کار به این آسانی خواهد بود.

ظاهراً نام های بزرگی مانند استریمر محبوب Zombey نیز تحت تأثیر قرار گرفته اند. به طور کلی: چه سازنده محتوا و چه بیننده، همه مشکلات یکسانی در این اختلال دارند: