این دلیل دیوانه کننده است

در حالی که تعداد بازیکنان از حدود 6000 به بیش از 50000 بازیکن در نوامبر 2022 افزایش یافت، توسعه دهنده توانست منتظر افزایش بیش از 1300 درصدی در دسامبر باشد. در 30 روز گذشته تعداد بازیکنان به میزان خیره کننده ای افزایش یافته است 444,363 بازیکن در – یک نقطه عطف بزرگ. برای مقایسه: طبق Steamcharts، GTA 5 Online تنها در 30 روز گذشته به رکورد 180121 بازیکن رسیده است (منبع: Steamcharts).

در هفته‌های اخیر، این بازی به طور فزاینده‌ای توسط استریمرها برای سرگرمی مورد استفاده قرار گرفته است و در میان آن‌ها فردی با دسترسی به ویژه، عضو BTS V. تعدادی از اعضای BTS گیمرهای پرشوری هستند و گهگاه حملات خود را در دنیای مجازی پخش می کنند. گاهی اوقات آنها نیز به تنهایی بازی نمی کنند، بلکه با ARMY (طرفداران BTS) بازی می کنند.

این بازی توسط بسیاری با محبت Amongoose نامیده می شود، زیرا Goose Goose Duck جنبه های مثبت هر دو بازی را برای برخی از بازیکنان ترکیب می کند. با این حال، در نظرات Steam، بسیاری از کاربران نیز مطمئن هستند: بهتر از Among Us است. همانطور که دلایل اغلب کارت های بهتر، قرقره های بیشتر و گزینه ها/تنظیمات بیشتر به نام (منبع: Steam).منبع

کلون Among Us Goose Goose Duck بازی اصلی را از نظر تعداد بازیکن بسیار پشت سر گذاشت. اکنون به نقطه عطف دیگری رسیده است و اکنون کاملاً واضح است که چرا. BTS Member V نیز درگیر است.

در بین ما