این دلیل دیوانه کننده است


کلون Among Us Goose Goose Duck بازی اصلی را از نظر تعداد بازیکن بسیار پشت سر گذاشت. اکنون به نقطه عطف دیگری رسیده است و اکنون کاملاً واضح است که چرا. BTS Member V نیز درگیر است.

در بین ما

به روز رسانی از 6 ژانویه 2023: اخیراً ما گزارش دادیم که تعداد بازیکنان به بیش از 444000 بازیکن رسیده است. در این بین، این شماره کرک شده است، زیرا در 24 ساعت گذشته حتی 563677 بازیکن آنلاین بودند. البته یک دلیل می تواند این باشد که برخلاف Among Us، این بازی رایگان است – اما در واقع عمدتاً پخش کننده ها هستند که با آن ارتباط دارند (منبع: Steam).

در هفته‌های اخیر، این بازی به طور فزاینده‌ای توسط استریمرها برای سرگرمی مورد استفاده قرار گرفته است و در میان آن‌ها فردی با دسترسی به ویژه، عضو BTS V. تعدادی از اعضای BTS گیمرهای پرشوری هستند و گهگاه حملات خود را در دنیای مجازی پخش می کنند. گاهی اوقات آنها نیز به تنهایی بازی نمی کنند، بلکه با ARMY (طرفداران BTS) بازی می کنند.

در پایان سال 2022، برخی از هواداران این شانس را پیدا کردند که با تهیونگ (V) بازی کنند – همچنین در این زمان بود که تعداد بازیکنان Goose Goose Duck به طرز چشمگیری افزایش یافت. در آینده، برخی از توسعه دهندگان احتمالاً از BTS می خواهند که نگاهی به بازی های آنها بیندازد.

همانطور که در ویدیو نشان داده شده است، V همیشه به راحتی بازی ARMY را نداشت:

مقاله اصلی:

کلون Among Us: تعداد بازیکنان Steam رکورد بالایی را ثبت کرده است

مفهوم Among Us با استقبال خوبی روبرو شده است و در گذشته این بازی بخشی جدایی ناپذیر از بازی با دوستان یا در پلتفرم های استریم بوده است. در این بین، با این حال، آن را در مورد این موفقیت بالا است آرام تر شود. طبق Steamcharts، تعداد بازیکنان در چند هفته گذشته بین 12000 تا 17000 نفر کاهش یافته است (منبع: Steamcharts).

Goose Goose Duck، یک کلون رایگان، در اکتبر 2021 منتشر شد. در ابتدا تعداد بازیکنان زیاد نبود – فقط در ژانویه 2022 استودیوی توسعه دهنده Gaggle توانست برای اولین بار منتظر بیش از 15000 بازیکن باشد و پس از آن در ماه فوریه حدود 21000 بازیکن را دنبال کرد. نمی دانم چرا، اما در چند هفته گذشته، غاز مشغول ساخت اردک غاز بوده است یک جهش بزرگ به بالا (منبع: Steam).

در حالی که تعداد بازیکنان از حدود 6000 به بیش از 50000 بازیکن در نوامبر 2022 افزایش یافت، توسعه دهنده توانست منتظر افزایش بیش از 1300 درصدی در دسامبر باشد. در 30 روز گذشته تعداد بازیکنان به میزان خیره کننده ای افزایش یافته است 444,363 بازیکن در – یک نقطه عطف بزرگ. برای مقایسه: طبق Steamcharts، GTA 5 Online تنها در 30 روز گذشته به رکورد 180121 بازیکن رسیده است (منبع: Steamcharts).

خودتان در تریلر به بازی نگاه کنید:

Goose Goose Duck: Gameplay Trailer 2022

چرا اردک غاز اینقدر موفق است؟

این بازی توسط بسیاری با محبت Amongoose نامیده می شود، زیرا Goose Goose Duck جنبه های مثبت هر دو بازی را برای برخی از بازیکنان ترکیب می کند. با این حال، در نظرات Steam، بسیاری از کاربران نیز مطمئن هستند: بهتر از Among Us است. همانطور که دلایل اغلب کارت های بهتر، قرقره های بیشتر و گزینه ها/تنظیمات بیشتر به نام (منبع: Steam).منبع