این دستگاه های ارزان قیمت به شما در این امر کمک می کنند

بسیاری از مدل های دیگر مانند Blink (به آمازون مراجعه کنید) یا Reolink با پنل خورشیدی (به آمازون مراجعه کنید) وجود دارد. به نظر من، با این حال، تشخیص شیء دوربین گوگل بهترین است و شما آنچنان آلارم کاذب دریافت نمی کنید. در نهایت، تنها چیزی که مهم است این است که شما اصلا یک دوربین داشته باشید که به عنوان یک عامل بازدارنده عمل کند.

قفل درب خوب

می توانید نور را با صدا ترکیب کنید. می توانید یک بلندگوی هوشمند مانند Amazon Echo (آن را در آمازون بررسی کنید) یا یک Google Nest (آن را در Tink بررسی کنید) و به عنوان مثال، اجازه دهید رادیو یا پادکست پخش شود. اگر صداهایی در یک آپارتمان یا خانه شنیده می شود، به سختی کسی فکر می کند که وارد آن شود.

دوربین هایی با قابلیت تشخیص اشیا

با دوربین می توانید مستقیماً از سارقان جلوگیری کنید. (منبع تصویر: GIGA)

علاوه بر این، سیلندر نباید بیش از حد بیرون بزند. هرکسی که قبلاً بیمه محتویات خانگی گرفته باشد و شرایط و ضوابط را بررسی کرده باشد، اغلب قسمتی را در آنجا پیدا می‌کند که مشخص می‌کند سیلندر تا چه اندازه ممکن است از در بیرون بزند تا اصلاً بیمه نامه معتبر باشد. بنابراین اگر سیلندر قفل را تعویض کردید، باید با دقت اندازه گیری کنید.

کنتاکت درب و پنجره

شما می توانید آپارتمان و خانه خود را با یک سیستم هشدار کوچک ایمن کنید. (منبع تصویر: حلقه)

با استفاده از یک اپلیکیشن، نه تنها می‌توانید نور را در زمانی که واقعاً آنجا هستید، کنترل کنید، بلکه می‌توانید زمانی که هیچ‌کس در آپارتمان یا خانه نیست، نور را کنترل کنید. با چندین لامپ می توانید فرآیندهای مختلفی را در چندین اتاق ایجاد کنید که در آن چراغ روشن و خاموش می شود تا وانمود کنید که شخصی آنجاست.

بلندگوهای هوشمند

با یک اسپیکر هوشمند می توانید صداهای داخل خانه را شبیه سازی کنید. (منبع تصویر: GIGA)

در غیر این صورت، باید مطمئن شوید که هنگام خروج از خانه یا آپارتمان، درب را به درستی قفل کنید و اجازه ندهید که فقط بسته شود. ویندوز نباید باز بماند. این یک دعوت برای سارقان است. اگر برای مدت طولانی تری دور هستید و کرکره روی پنجره ها دارید، آن ها را کاملا پایین بیاورید. از همسایه بپرسید که آیا می تواند صندوق پستی شما را خالی کند. صندوق پستی پر شده همیشه نشانه این است که شما برای مدتی دور بوده اید.

دوربین های مداربسته ای که در محل به وضوح قابل مشاهده در ورودی یا باغ آویزان شده اند، اغلب از سارقان جلوگیری می کنند. قیمت دوربین های هوشمند در سال های اخیر به شدت کاهش یافته است زیرا فروشندگان بیشتری مدل های مختلفی را ارائه می دهند. من شخصا از Google Nest Cam استفاده کنید، برای نظارت بر باغ من که در آن مینی منظومه شمسی و موتور من هستند. با دوربین گوگل، تشخیص اشیا بسیار خوب است و اگر اتفاقی بیفتد بلافاصله به من اطلاع داده می شود. اما من همچنین می توانم رد کنم که حیوانات، به عنوان مثال، زنگ هشدار را راه اندازی نمی کنند. همانطور که در آزمایش متوجه شدم کیفیت تصویر و عمر باتری مناسب است. به نظر من قیمت حدودا 170 یورویی (نگاه کنید به تینک) برای احساس امنیت بیشتر قابل توجیه است.

قفل در را کم نکنید. در اینجا شما باید مطمئن شوید که شما یک سیلندر با کیفیت بخر، که به راحتی نمی توان آن را کرک کرد. اگر یک سارق سعی در انجام این کار داشته باشد، هر قفلی را می توان انتخاب کرد. اما با یک قفل خوب، می‌توانید کرک را به تاخیر بیاندازید و شاید کسی از تلاش برای نفوذ آگاه شود.

به خصوص اگر زیاد سفر می کنید و آپارتمان یا خانه مدت زیادی خالی بوده است، می توانید به یک هدف جذاب برای سارقان تبدیل شوید. ساکنان و رفتار آنها اغلب توسط مجرمان در مدت زمان طولانی تری مشاهده می شود تا متوجه شوند چه زمانی زمان مناسبی برای نفوذ است و کدام مسیر مشکلی ایجاد نمی کند. و این دقیقاً جایی است که می توانید کاری برای جلوگیری مستقیم از سارقان انجام دهید. ما پنج محصول مقرون به صرفه را انتخاب کرده ایم.

روشنایی هوشمند

با چراغ های Philips Hue می توانید حضور خود را شبیه سازی کنید. (منبع تصویر: GIGA)

هیچ چیز بیشتر از حضور سرنشینان سارقان را باز نمی دارد. بنابراین مهم است که شما در صورت غیبت طولانی تر وانمود کنید که در خانه یا آپارتمان هستید. برای این کار می توانید از نورپردازی هوشمند استفاده کنید. برای مثال، می‌توانید به چراغ‌های محبوب Philips Hue تکیه کنید، که در آن یک مجموعه استارت حدود 80 یورو است (به آمازون مراجعه کنید)، یا به سادگی دو لامپ وای‌فای بسیار ارزان‌تر را با قیمت کمتر از 20 یورو خریداری کنید (به آمازون مراجعه کنید).

بسیاری از افراد پول نقد، جواهرات و سایر اشیای قیمتی را در خانه یا آپارتمان خود نگهداری می کنند. سارقان اغلب به راحتی وارد خانه می شوند. برخی از محصولات در بازار وجود دارد که می توانید از آنها برای جلوگیری مستقیم از سارقان و محافظت بهتر از خود استفاده کنید.

همچنین می توانید از پلیس راهنمایی دریافت کنید. رویدادها و برگه های اطلاعاتی به طور منظم وجود دارد که به شما نکات بیشتری می دهد. به این ترتیب می توانید اطلاعات ارزشمندی را جمع آوری کرده و بخشی از آن را برای محافظت بهتر از فضای زندگی خود پیاده سازی کنید.منبع

اگر سارق موفق شد از پنجره یا در وارد شود، می توانید از طریق تماس های پنجره و در به شما اطلاع داده شود و زنگ هشدار فعال شود. راه حل های مختلفی وجود دارد که با آن هنگامی که یک پنجره شناسایی می شود، یک روال فعال می شود اراده. این کنتاکت های در و پنجره معمولاً بخشی از یک سیستم دزدگیر هستند تا اگر خودتان پنجره ای را در آپارتمان باز کنید زنگ هشدار به صدا در نمی آید. حلقه دارای یک کیت با تماس با پنجره و آشکارساز حرکت است (به آمازون مراجعه کنید). سپس می توانید این محصولات را با سایر محصولات ترکیب کنید.

راهنمایی های پلیس