این خودرو آینده ای ندارد

VW ID.7 را در حال حرکت نشان می دهد

برش واضح در VW: چیزهای بیشتری در راه است

احتمالاً آرتئون اولین مدلی است که قربانی این امر شده است. در بیانیه فولکس واگن آمده است: «فولکس واگن می‌خواهد بیشتر روی مدل‌های حجمی تمرکز کند. مدل های کم حجم، مانند فولکس واگن آرتئون، دیگر نباید جانشین شوند.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

این به وضوح نشان می دهد که Arteon در حال حذف شدن است. احتمالا خواهد شد در حال حاضر 2024 تا کنون زمانی باشد که ID.7 به عنوان جایگزینی بالقوه شروع شود.

در همان زمان، فولکس واگن با برنامه‌های خود فاش می‌کند که طرفداران مدل‌های محبوب کره و نان فولکس‌واگن احتمالاً فعلاً نگران نباشند: ما روی چند مدل تمرکز می کنیم، اما روی مدل های اصلی فولکس واگن. این امر پیچیدگی را کاهش می دهد و نتایج بهتری به همراه دارد.» رئیس برند توماس شافر می گوید. او در حال حاضر برنامه هایی برای گلف دارد، اگرچه هیچ گلف 9 با موتور احتراقی کلاسیک بعد از نسل هشتم قرار نیست.

فولکس واگن در حال کاهش در انتخاب مدل خود است. با این کار میلیاردها یورو صرفه جویی می شود که پس از آن تغییر به سمت خودروهای الکتریکی مفید خواهد بود. با این حال، مدل های معروف فولکس واگن باید راه را برای این کار باز کنند. اکنون مشخص شده است که کدام فولکس واگن به زودی تاریخ خواهد شد.

تمام شد و کار تمام شد: VW Arteon قربانی قلم قرمز شد

این انبوه مشتریان نیستند که باید با پایان فولکس واگن محبوب خود سازگار شوند. از آنجا که آرتئون هرگز جزو پرفروش‌ترین ولفسبورگ نبود. الان همین است پایان برای سدان، با این حال، ثابت است – و نباید زیاد در راه باشد. فولکس‌واگن اطلاعات بیشتری از جانبی فاش کرد.

به احتمال زیاد، آرتئون تنها فولکس‌واگنی نخواهد بود که به‌عنوان بخشی از هم‌ترازی مجدد در کنار جاده‌ها قرار می‌گیرد. که ضربه خواهد زد – یا دقیقاً چه زمانی – هنوز باز است.

علاوه بر انتخاب مدل، به انواع مداد قرمز اعمال می شود. به عنوان مثال، گلف در حال حاضر در 9 نوع موجود است، بدون احتساب موتورهای مختلف و سفارشی‌سازی‌های مشتریان. همانطور که مقایسه با خودروهای الکتریکی سری ID نشان می دهد، با فولکس واگن های آینده، احتمالاً دیگر انتخاب زیادی وجود نخواهد داشت.منبع

ID.7 به عنوان یک پاسات برقی می‌تواند مشتریان Arteon را نیز در اختیار بگیرد:

در واقع، این گروه در حال حاضر مسیر جدید خود را برای برند فولکس واگن ارائه می کند. تحت عنوان “شتاب به جلو | راه به سمت 6.5 اینچ اقدامات ریاضتی اتخاذ شده است. باید فولکس‌واگن را تا 6.5 درصد افزایش دهید. 8 درصد برای کل گروه حجم از جمله Seat/Cupra و Skoda برنامه ریزی شده است.