این تنظیم از باتری شما محافظت می کند

علاوه بر گزینه مخفی برای افزایش عمر باتری، کاربران سامسونگ می توانند از عملکرد عیب یاب نیز استفاده کنند. بنابراین در یک نگاه می توانید ببینید که آیا گوشی هوشمند به درستی کار می کند یا خیر. و با یک ترفند دیگر می توانید دکمه پاور را روی تلفن های همراه سامسونگ محک بزنید.منبع

بنابراین در مجموع 5 مرحله برای فعال کردن گزینه. آنچه سامسونگ به آن فکر می کرد احتمالا برای همیشه از کره جنوبی ها پنهان خواهد ماند چنین گزینه ای باید مستقیماً قابل مشاهده باشد و در زیر منوهای تودرتو پنهان نباشد.

فریب این افسانه های باتری را نخورید:

از عملکرد تشخیصی در تلفن های همراه سامسونگ استفاده کنید

در مواقعی که باتری‌های دائمی نصب می‌شوند، عمر باتری یکپارچه سهم تعیین‌کننده‌ای در چند سال استفاده از گوشی هوشمند دارد. اگر صاحب یک تلفن همراه سامسونگ هستید، در اینجا یک مزیت دارید – زیرا در اعماق تنظیمات دفن شده است یک آیتم منو وجود دارد که می تواند عمر باتری را افزایش دهد.

گوشی های هوشمند سامسونگ دارای ویژگی مفیدی برای افزایش عمر باتری هستند

در چند مرحله می توانید این گزینه را در تلفن همراه سامسونگ خود فعال کنید (منبع تصویر: GIGA)

جوان یا پیر: استفاده از گوشی های هوشمند سامسونگ بسیار آسان است. برای حفظ آن، سازنده لوازم الکترونیکی بسیاری از ویژگی ها را در تنظیمات پنهان می کند. یکی از آنها واقعا کاربردی است و می تواند عمر باتری را افزایش دهد. ما نشان می دهیم که کجا می توانید آنها را فعال کنید.

سامسونگ الکترونیکس
اما دقیقاً چگونه از باتری محافظت می شود؟ به گفته سامسونگ، پس از فعال سازی باتری تنها تا حداکثر 85 درصد شارژ می شود. این باید عمر باتری یکپارچه را افزایش دهد. در واقع، شارژ کامل تا 100 درصد مطلوب نیست، به خصوص اگر این شارژ برای مدت زمان طولانی تری حفظ شود – به عنوان مثال هنگام شارژ یک شبه. به گفته کارشناسان، محدوده شارژ ایده آل برای باتری بین 30 تا 80 درصد است و طبق گفته SWR، متخصصان دانشگاه باتری توقف شارژ را در 90 درصد توصیه می کنند. سامسونگ با 85 درصد خود درست در وسط باقی می ماند.

در نگاه اول نمی توانید آن را ببینید زیرا به طور عجیبی سامسونگ آن را کمی پنهان می کند. می توانید گزینه ای با نام غیرقابل تصور “Protect battery” را در تنظیمات پیدا کنید. با استفاده از مراحل زیر می توانید به آنجا برسید:

  1. ⚙️ تنظیمات باز کن
  2. بر تعمیر و نگهداری باتری و دستگاه ضربه زدن
  3. پیگیری بسته باتری برو
  4. تنظیمات باتری بیشتر فعال کردن
  5. قلاب کردن محافظت از باتری تنظیم