این تراشه برای واقعی بودن خیلی خوب است

به خوبی ممکن است، بالاخره A17 در فرآیند جدید 3 نانومتری تولید می‌شود که بهبودهای مربوطه را در سرعت و کارایی به ارمغان می‌آورد. با این حال، برای همکاران AppleInsider، چندین مورد وجود دارد دلایل شک و تردید و ارزش هایی که اکنون در حال انتشار هستند نباید به صورت اسمی در نظر گرفته شوند.

نتایج یا اعداد، به وضوح از Geekbench 6، بسیار باورنکردنی هستند. در نتیجه A17 کسب در مجموع 3019 امتیاز در تست تک هسته ای و 7860 امتیاز در تست چند هسته ای.

علاوه بر این، AppleInsider اضافه می کند که احتمالا هنوز وجود دارد برای چنین تست های تایید فنی خیلی زود است از آیفون 15

بنابراین: اعتبار دقیقاً همین ارزش ها را می توان زیر سوال برد. با این حال، این به طور کلی در برابر افزایش عملکرد بالا در A17 اپل صحبت نمی کند. اما هنوز باید به طور قابل اعتماد اثبات شوند.

از قبل می دانستید؟ در اینجا می توانید به راحتی فضای آیفون خود را آزاد کنید:

شک و تردید در حال حاضر مناسب است

اگر گزارش هایی را که در شبکه اجتماعی چینی “Weibo” منتشر می شود، باور دارید، پس جدید است A17 بیشتر از کمی سریعتر است نسبت به سلف خود (منبع: @Tech_Reve از طریق AppleInsider).

استراتژی تراشه اپل برای نسل آینده آیفون روشن است. دو مدل استاندارد A16 آشنای مدل‌های Pro امروزی را دریافت می‌کنند، در حالی که A17 جدید برای دو مدل پرو آیفون 15 رزرو شده است. Ergo: «جامعه دو طبقه» که با آیفون 14 معرفی شد، در آینده نیز حفظ خواهد شد.

A17 در آیفون 15 پرو (حداکثر): نتایج بنچمارک شگفت انگیز است

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در مقایسه با A16، این یک نمونه آشکار خواهد بود افزایش 20.6 درصدی (تک هسته ای) و 24 درصد (چند هسته ای). اگر این مقادیر را با نرخ رشد “عادی” آخرین تراشه های آیفون (حدود 10 درصد یا 16 درصد) مقایسه کنید، A17 باید با افزایش عملکردی که در برخی موارد بیش از دو برابر بیشتر است بدرخشد. اما آیا واقعاً چنین است؟

ابتدا منبع وجود دارد، یک پست تایید نشده Weibo. سپس هنوز فقدان شواهد واقعی یا حداقل نشانه های معتبر وجود دارد. به عنوان مثال، هیچ اسکرین شات Geekbench وجود ندارد و در حال حاضر هیچ ورودی در پایگاه داده ارائه دهنده معیار وجود ندارد که با مقادیر منتشر شده مطابقت داشته باشد.

هنوز ماه ها تا معرفی آیفون 15 باقی مانده است، زمانی که اولین نتایج، اما تایید نشده، بنچمارک تراشه جدید A17 ظاهر می شود. آنها به قدری تأثیرگذار هستند که واقعاً سؤال درستی آنها مطرح می شود.

سیب