این بهترین سریال دیزنی + است

خرس | تریلر رسمی | دیزنی +

دیزنی پلاس به رقابتی سرسخت برای نتفلیکس و آمازون پرایم تبدیل شده است. این عمدتا به دلیل مجوزهای درجه یک مانند “جنگ ستارگان” یا “مارول” است. اما مرواریدهای زیادی نیز در ارائه دهنده پخش جریانی وجود دارد که به مراتب کمتر مورد توجه قرار می گیرند. این شامل، برای مثال، سریال خون آشام خنده دار “What We Do in the Shadows” یا سریال هیجان انگیز “Dopesick” است.

Disney+ در بین طرفداران مارول و جنگ ستارگان محبوبیت خاصی دارد. اما ارائه دهنده استریم چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. این شامل سریال نامحسوس “خرس” نیز می شود. ما توضیح می دهیم که چرا سریال درامدی مورد علاقه واقعی منتقدان است و تاریخ شروع فصل دوم را به شما می گوییم.

The Bear یک نکته واقعی سری است

در جمع‌آوری نقد، Rotten Tomatoes مجموعه درامدی را در اختیار دارد نمره 100 درصد منتقد باورنکردنی. یا به عبارت دیگر: حتی یک نفر از 78 منتقد به سریال امتیاز منفی نداده است. و کاربران نیز The Bear to the skys را با 91 درصد تمجید می کنند.

فصل دوم در 22 ژوئن 2023 آغاز خواهد شد و دوباره بررسی ها روی سرشان می چرخد. این سریال در متاکریتیک با امتیاز ۹۱ درصد عرضه شد. Rotten Tomatoes امتیاز کامل دیگری را اعطا می کند.

دیزنی با The Bear خوش شانس بود

اما خرس بین منتقدان بسیار محبوب است، سریالی درباره یک ساندویچ فروشی کوچک که مرتب هوا را می سوزاند.

به طور دقیق، خرس در مورد است محصول دیزنی نیست. در واقع، این سریال از Hulu می آید، اما در آلمان از طریق Disney + پخش می شود، زیرا ارائه دهنده پخش واقعی از نظر قانونی در این کشور در دسترس نیست.

شما می توانید تریلر رسمی را در اینجا تماشا کنید:

اگر به طور کلی طرفدار سریال هستید، پس ما هنوز هم داریم یک توصیه دیگر برای شما: سیلو. این مجموعه علمی تخیلی دیستوپیایی از جمله استیون کینگ از افسانه ترسناک الهام می گیرد. تمام جزئیات در این مقاله:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع