این بهترین جایگزین واتس اپ است

جایگزین های WhatsApp در یک نگاه:

تلگرام رتبه بندی نشده است

زبان ها:آلمانی

امروزه همه چیز کمی پیچیده تر شده است: به اندازه شن و ماسه روی دریا، پیام رسان وجود دارد و کاربر می تواند بین WhatsApp، Telegram، Facebook Messenger، Threema و بسیاری دیگر یکی را انتخاب کند. اما کدام سرویس چت بهترین است؟ این همان چیزی است که Stiftung Warentest می خواست بداند.

نام های Stiftung Warentest بهترین جایگزین واتس اپ را سیگنال می دهند

درست پشت سر یک کلاسیک واقعی است: اسکایپ. این پیام رسان که اکنون متعلق به مایکروسافت است، دارای رتبه “خوب (2.5)” است و طبق Stiftung Warentest مناسب است. ایده آل برای تماس تصویری. از سوی دیگر، کسرهایی برای این واقعیت وجود داشت که کاربران باید رمزگذاری انتها به انتها را به صورت دستی فعال می کردند.

همه آن را می دانند، همه از آن استفاده می کنند: WhatsApp. مسنجر اکنون بخشی جدایی ناپذیر از تلفن های هوشمند آلمانی است. اما آیا واقعاً همیشه باید واتس اپ باشد؟ در مقایسه ای که توسط Stiftung Warentest انجام شد، واتس اپ حتی در بین 5 مورد برتر قرار گرفت. برنده آزمون یک پیام رسان دیگر است.

قابل توجه: یک یادداشت برای تلگرام تعلق نگرفت. آزمایش کنندگان محصول با توجه به اینکه تلگرام همچنین به گروه هایی با تا 200000 عضو با این حال، از نظر فنی، تلگرام قانع کننده بود و به گفته Stiftung Warentest، به ویژه برای تلفن مناسب است.

نسخه:2.22.23.85

برای مقایسه، Stiftung Warentest 16 پیام رسان را آزمایش کرد. قضاوت نهایی بر اساس سه معیار است: عملکردها (35 درصد)، راه اندازی و استفاده (35 درصد) و حفاظت از حریم خصوصی (30 درصد).منبع

مجوز:نرم افزار رایگان

رهبر صنعت از سوی دیگر، واتس اپ تنها در وسط قرار می گیرد. این برای بیش از یک “رضایت بخش (2.6)” کافی نبود. بنابراین پیام رسان محبوب رتبه ششم را ایجاد می کند Stiftung Warentest کیفیت تلفن را ستایش می کند: “تنها برنامه ای که تماس با آن حتی با دریافت ضعیف تا حدی کار می کند.”

در گذشته لزوماً همه چیز بهتر نبود، اما حداقل ساده‌تر بود: هرکسی که می‌خواست با تلفن همراه خود برای دوستانش پیام بنویسد از پیامک استفاده می‌کرد – برای کاربران معمولی هیچ راهی برای دور زدن پیام کوتاه با حداکثر 160 کاراکتر وجود نداشت. .