AOK یک برنامه جدید منتشر کرده است که می تواند مفید باشد، به خصوص در تعطیلات. مشاوره تصویری با یک پزشک در آلمان را می توان از طریق AOK Navida تنظیم کرد. با این حال، این برنامه برای همه بیمه شدگان AOK در دسترس نیست.

برنامه جدید AOK با مشاوره ویدیویی ارائه شده است

اعضای شرکت بیمه سلامت AOK Plus از زاکسن و تورینگن اکنون به برنامه جدید AOK Navida دسترسی رایگان دارند. هر کسی که در تعطیلات در خارج از کشور مریض می شود می تواند از این برنامه استفاده کند از طریق ویدئو با پزشک در آلمان مشورت کنید. شرکت بیمه سلامت وعده می دهد که چنین قرار ملاقات با پزشک باید در عرض چهار ساعت انجام شود. این سرویس در روزهای آخر هفته و تعطیلات رسمی نیز ارائه می شود.

به گفته AOK، مشاوره آنلاین از طریق Navida دارای گواهی TÜV است و “بالاترین امنیت” را ارائه می دهد. همه پزشکان دارای مجوز آلمان هستند. به خصوص در بیماری های معمولی سفر مانند بیماری های گوارشی، سرماخوردگی یا مسمومیت غذایی، ناویدا باید مفید باشد. پزشکان همچنین می توانند از این برنامه برای صدور نسخه های خصوصی استفاده کنند که می توانند در خارج از کشور استفاده کنند.

قبل از مشاوره آنلاین، از بیماران در برنامه پرسیده می شود یک بررسی علائم انجام دهید. پنج سوال در مورد وضعیت سلامت را می توان به صورت اختیاری در اینجا پاسخ داد. به گفته AOK، این برنامه سپس تشخیص های احتمالی را ایجاد می کند و همچنین توصیه های اولیه برای اقدام را ارائه می دهد. در صورت تمایل، بررسی علائم را نیز می توان نادیده گرفت.

AOK مایل است در آینده Navida را بیشتر گسترش دهد تا برنامه تبدیل به یک برنامه شود همراه روزمره برای مسائل بهداشتی تبدیل می شود. با «دکتر. گوگل، همانطور که در این اطلاعیه می‌گوید، می‌تواند از قبل برنامه را تحت کنترل درآورد (منبع: AOK Plus).

اخبار فنی بیشتر در یک نگاه:

AOK Navida: در آلمان فقط پزشک جستجو می کند

با توجه به AOK، Navida فقط می تواند در خارج از کشور برای مشاوره آنلاین استفاده شود. از سوی دیگر، در آلمان، این برنامه کمک می کند برای پیدا کردن دکتر مناسب. می توانید تخصص ها، تصاویر بالینی یا علائم را جستجو کنید.