این برنامه جدید به تازگی در گوشی شما ظاهر شده است

برخی از دارندگان تلفن همراه به تازگی متوجه شده اند که یک برنامه جدید در تلفن همراه آنها وجود دارد، اگرچه خودشان آن را نصب نکرده اند – حداقل نه با این نام. با این حال، وضعیت به سرعت روشن می شود، زیرا این موضوع مربوط به یک آشنایی است.

نام جدید: eBay classifieds در حال حاضر طبقه بندی شده است

حتی اگر نام و طراحی برنامه متفاوت باشد، چیز دیگری برای کاربران پورتال تغییر نکرده است. اصل شناخته شده باقی می ماند، کاربران می توانند اقلام را بخرند و بفروشند. تبلیغات، پیام ها و حساب های کاربری پس از تغییر باقی می مانند. پیوندهای پورتال قدیمی اکنون به طور خودکار به classifieds.de اشاره می کنند. ثبت نام جدید ضروری نیست.

نام جدید عملکرد پورتال را تغییر نمی دهد:

آموزش eBay classifieds: چگونه کار می کند

بدون eBay: تغییر نام پس از فروش

هرکسی که اپلیکیشن طبقه بندی eBay را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده باشد ممکن است این سوال را داشته باشد. این برنامه اکنون با نام دیگری نامیده می شود و همچنین دارای یک نماد جدید است. طبقه بندی های eBay به سادگی تبدیل به طبقه بندی شده اند. این شرکت قبلاً این مرحله را اعلام کرده بود، اکنون تبدیل کامل شده است.

اما شما می توانید در برنامه کشف یک نوآوری مفید. حالت تاریک که قبلا اعلام شده بود اکنون بخشی از بازی است. کاربران می توانند تم تیره یا روشن را انتخاب کنند یا به سادگی تنظیمات سیستم را بپذیرند.

رهایی:1393/04/17

تقریباً سه سال پیش، eBay تجارت طبقه بندی شده خود را به Adevinta فروخت. از آنجایی که خود eBay دیگر کاری به پورتال ندارد، نام باید در مقطعی تغییر می کرد. دقیقاً این تغییر اکنون تکمیل شده است.

نسخه:متفاوت است

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

پورتال در مورد لوگوی جدید می نویسدکه “K” نمادی از برند جدید است. طبقه بندی ها می خواهند از آن برای نماد پایداری، اقتصاد دایره ای و ارتباط بین کاربران استفاده کنند (منبع: طبقه بندی ها).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع