این برای انسان ها نیست

به گفته شیائومی، این آکواریوم هوشمند دارای ابعاد 446 در 246 در 295 میلی متر است. پمپ یکپارچه می تواند 4 لیتر در دقیقه تولید کند و باید نسبتاً بی صدا کار کند. در فاصله یک متری باید کمتر از 35 دسی بل ساطع می کند هنگامی که پمپ در حداکثر ظرفیت خود است.

شیائومی آکواریوم هوشمند خود را برای بازارهای بین المللی عرضه می کند از طریق AliExpress. تانک ماهی هوشمند شیائومی Mijia MYG100 در آنجا با تخفیف 45.56 یورو در دسترس است (منبع: AliExpress). این امر به همراه مالیات بر فروش وارداتی به قیمت 54.22 یورو منجر می شود.

همچنین شامل 24 LED است که از این تعداد می باشد 16 به عنوان LED RGB تعیین شود. برنامه ای برای کنترل روشنایی در دسترس است که از تغذیه و پمپ نیز مراقبت می کند.

شیائومی یک آکواریوم هوشمند معرفی کرده که در آلمان نیز موجود است. می توان آن را از طریق برنامه کنترل کرد و به طور خودکار از تغذیه ماهی مراقبت می کند. به لطف سیستم فیلتر مخصوص می توان از آب برای مدت طولانی استفاده کرد.

شیائومی

شیائومی: آکواریوم هوشمند موجود در آلمان

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در ویدیو: در هنگام سفارش از چین باید به این نکته توجه کرد.

آکواریوم شیائومی 45.56 یورو

آکواریوم هوشمند دارای یک سیستم تغذیه اتوماتیک. ماهی باید تا 30 روز قابل مراقبت باشد. سازنده ظرفیت مخزن خوراک را 30 میلی لیتر مشخص کرده است.

سازنده چینی شیائومی بیشتر به خاطر گوشی های هوشمندش شناخته شده است، اما طیف وسیعی از محصولات را نیز دارد. بنابراین تعجب آور نیست که اکنون یک آکواریوم هوشمند نیز ارائه می شود. را تانک ماهی هوشمند Mijia شیائومی MYG100 در صورت پرداخت هزینه واردات می توان از طریق AliExpress به آلمان تحویل داد.

پنج سطح فیلتر در دسترس است، که به این معنی است از آب برای مدت طولانی استفاده کنید باید اجازه دهد. در این زمینه، شیائومی از نیم سال صحبت می کند. بخاری نصب نشده است.