منقار زرد یک کنترل مرکزی برای جعبه است: فشار دادن شروع و متوقف می شود پخش موسیقی، چرخاندن صدا را کنترل می کند (به دستورالعمل های عملیاتی، PDF مراجعه کنید). اگر کنترل صدا را به مدت 5 ثانیه فشار دهید و نگه دارید، حالت جفت شدن بلوتوث برای مثال برای اتصال به تلفن همراه فعال می شود. اگر به مدت 20 دقیقه موسیقی پخش نشود، بلندگو خود به خود خاموش می شود. پاپیون عملکردهایی نیز دارد: دکمه سمت چپ چراغ LED را روشن می کند، دکمه سمت راست حالت را تغییر می دهد. برای انتخاب 3 حالت نور: نور کم (به عنوان نور شب)، نور قوی تر (به عنوان نور برجسته) و نور دیسکو (در زمان پخش موسیقی می درخشد).

اسپیکر بلوتوث Vappeby با لامپ: عملکرد نور شب می تواند به خواب کودکان کمک کند (منبع تصویر: Ikea)
اسپیکر بلوتوث Vappeby (سبز)

اسپیکر Vappeby برای کودکان اکنون در Ikea در دسترس است انواع رنگ سبز و صورتی در دسترس. قیمت 49.99 یورو است. در مجموع یک هدیه جالب برای کودکان (موسیقی و رادیو پخش می کند)، به خصوص از آنجایی که Ikea بدون تنظیمات عمیق تر (به عنوان مثال اکولایزر) و برنامه مناسب گوشی هوشمند انجام می دهد. در اینجا سادگی و طراحی جذاب مورد توجه قرار گرفته است.

مرد، زیباست: 19 سانتی متر ارتفاع اسپیکر بلوتوث Vappeby به نظر می رسد مانند یک اردک (یا یک غاز؟) – در نگاه اول مشخص نیست که فناوری زیادی در آن وجود دارد.

Ikea Vappeby: اسپیکر بی سیم کودکان با نور متغیر

اسپیکر بلوتوث Vappeby (سبز)