این ابرقهرمانان از پیشنهاد خود پیشی می گیرند

ما در مورد پسران صحبت می کنیم، چگونه ممکن است غیر از این باشد. این سریال موفق توسط آمازون تولید شده است، بر این اساس می توانید آن را در سرویس پخش داخلی Prime Video بیابید. دیزنی با استودیوی مارول خود عمدتاً مسئول نسخه های مختلف ابرقهرمانی در فیلم و تلویزیون – و موفقیت اقتصادی آنها است. اما در سال 2022 شرکت ماوس می تواند این کار را انجام دهد ضد قهرمانان و شرورهای واقعی از The Boys شمع در دست ندارند.

به گفته مجله آمریکایی، سریال های دنیای سینمایی مارول (MCU) از سال گذشته نمی تواند ادامه یابد. در حالی که برای مثال، مون نایت و خانم مارول، نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کردند، اما به The Boys نزدیک نمی شوند. حداقل Moon Knight از نظر سبک تا حدودی در کیهان معمولی و تا حدودی نرمتر دیزنی برجسته است. تا کنون، تنها WandaVision با بیش از 7 میلیارد دقیقه استریم تقریباً موفق بوده است، اما این در سال قبل بود.

با این حال، The Boys واقعاً کلمات را زیر پا نمی گذارد. نمایش صریح خشونت و رابطه جنسی و همچنین محیط هیجان انگیز احتمالاً برای موفقیت تعیین کننده است. اما چیزی که سریال را از فیلم‌های مارول متمایز می‌کند و تا حدودی کمتر از فیلم‌های دی‌سی متمایز می‌کند، معضل اخلاقی است که بینندگان را درگیر می‌کند: وقتی ابرقهرمانان آدم های خوبی نیستند چه باید کرد؟ چه کسی به مردم عادی کمک می کند؟

مانند ددپول – فقط آشکار: پسران اینگونه پیروز می شوند

نمودارهای جاری جریان ناظر بازار ایالات متحده، The Nielsen Company نشان می دهد که هیچ برنامه ابرقهرمانی دیگری نمی تواند با سری آمازون همگام شود. پسرها به اطراف می آیند 10.6 میلیارد دقیقه استریم – فقط در ایالات متحده، توجه داشته باشید (منبع: Collider).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع هر چیزی جز نرم شسته شدن – این چیزی است که می توانیم در فصل 4 پسران انتظار داشته باشیم:

Disney+ مکان مورد علاقه بسیاری از طرفداران ابرقهرمانان است. هیچ ارائه‌دهنده دیگری این همه سریال و فیلم ندارد، دیزنی برای دنیای سینمایی مارول تلاش می‌کند. در حالی که دی سی نمی تواند با موفقیت سینمایی مارول همراه شود، یک سریال ابرقهرمانی کاملا مستقل وجود دارد که لوکی و شرکت را رنگ پریده می کند.

The Boys Beats Them All: سری آمازون بر MCU برتری دارد

در مارول کیهان پیشنهاد تا کنون فقط فیلم های ددپول چیزی قابل مقایسه دارند. اما اولین فیلم زیر چتر دیزنی با بازی Deadpool 3 هنوز در تعلیق است. ما هیجان زده هستیم که ببینیم چه چیزی از آن حاصل می شود. و تا آن زمان، اعضای آمازون پرایم به سه فصل جاری پسران دسترسی دارند (ویدیو آمازون پرایم را تماشا کنید) – فصل 4 به تازگی در حال فیلمبرداری است.