اینگونه می توانید کلاه ایمنی را در دیابلو 4 پنهان کنید

همچنین در Diablo 4 نیازی نیست که چهره زیبای شخصیت خود را از دنیا پنهان کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که کجا پیراهن را پنهان کنید و بدین ترتیب مردم و شیاطین را در چهره خود خشنود کنید.

دیابلو 4

با Diablo 4، می‌توانید برای اولین بار شخصیت‌ها را برای قهرمان خود شخصی‌سازی کنید. چه مرد باشد چه ماده، پوست روشن یا تیره، موهای کوتاه یا بلند و غیره – شما ظاهر قاتل شیطان را تعیین می کنید. اما در حال حاضر پس از چند دقیقه اول بازی، به دلیل تمام تجهیزاتی که در آن قرار داده شده است، به سختی چیزی از آن دیده می شود. خوشبختانه لازم نیست همینطور بماند. شما در واقع می توانید کلاه ایمنی و تمام تجهیزات دیگری را که در بازی مجهز کرده اید پنهان کنید. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید این کار را انجام دهید.

مخفی کردن کلاه ایمنی در دیابلو 4

نماد مشخص شده با رنگ قرمز در کمد را انتخاب کنید تا فرمان پنهان شود. (© اسکرین شات GIGA)

اگر هنوز هم می خواهید نگاهی به یک کلاه ایمنی تازه مجهز بیندازید، خوشبختانه لازم نیست به کمد برگردید. در عوض، شما می توانید در موجودی خود در اقلام ایجاد شده فردی پنهان کردن transmogrification انتخاب کنید، که ظاهر اصلی قطعه را به نمایش می گذارد.



منبع

زبان ها:انگلیسی آلمانی

استفاده از کمد به شما این امکان را می دهد که زره شخصیت خود را سفارشی کنید. اگر اکنون روی کلاه ایمنی کلیک کنید، می توانید نوع کلاه ایمنی را انتخاب کنید. در ابتدا، گزینه های شما در اینجا محدود است. اگر تجهیزات کلاس خود را در آهنگر بازیافت کنید، قفل تصاویر آیتم‌ها را به‌عنوان انواعی که در اینجا انتخاب می‌شوند، باز می‌کنید. بعداً در بازی می‌توانید از بین ده‌ها تجهیزات انتخاب کنید و حتی می‌توانید رنگ آن را در قسمت «انتخاب رنگدانه» تغییر دهید.