اینگونه به پشتیبانی می رسید

بنابراین راه های مختلفی برای دسترسی به شرکت وجود دارد. این باعث می‌شود خدمات مشتری حتی دوستانه‌تر شود و می‌توانید گزینه تماسی را که به نظر شما بهترین است انتخاب کنید.

هنگام خرید آنلاین در پول خود صرفه جویی کنید

با این شماره ها می توانید با خط تلفن BuyZOXS تماس بگیرید

اگر مسیر پستی را ترجیح می دهید و می خواهید نامه بنویسید، می توانید آن را به آدرس زیر ارسال کنید:

آیا خریدی از BuyZOXS انجام داده اید اما پس از تحویل متوجه می شوید که کالا مشکل دارد یا سوال دیگری از شرکت دارید؟ ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به خط تلفن BuyZOXS دسترسی پیدا کنید.

اگر نمی توانید تلفن را بردارید یا فکس بفرستید، راه های دیگری برای تماس با خط تلفن BuyZOXS وجود دارد. یک گزینه جایگزین ارسال یک ایمیل به [email protected] است. BuyZOXS همچنین در اکثر رسانه های اجتماعی محبوب یافت می شود. همچنین می توانید سوالات خود را برای پشتیبانی از اینجا ارسال کنید:

خرید آدرس شرکت ZOXS برای تماس از طریق پست:

BuyZOXS شرکتی است که در را به روی انواع دستگاه های الکترونیکی مانند گوشی های هوشمند، پلی استیشن، بلو ری، نوت بوک و موارد دیگر باز می کند. در اینجا نه تنها می توانید خرید و فروش کنید، بلکه می توانید مبادله کنید. با تمام این احتمالات، ممکن است سوالات یا مشکلاتی پیش بیاید که می تواند به این معنی باشد که شما به مشاوره نیاز دارید. اگر تا به حال با یک محصول، پردازش سفارش یا چالش دیگری مواجه شدید، دانستن اینکه چگونه به پشتیبانی دسترسی پیدا کنید، آرامش بخش است.

همه روزه از ساعت 14 الی 18 یک تیم مجرب در خط تلفن آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما می باشد. اگر ترجیح می دهید از طریق فکس با پشتیبانی تماس بگیرید، این نیز امکان پذیر است:

  • تلفن: +49 (0) 2 81 – 14 79 31 90
  • فکس: +49 (0) 2 81 – 16 39 79 97

راه های جایگزین برای دسترسی به پشتیبانی BuyZOXS:

ZOXS Ltd
در Schornacker 51
46485 وزل

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

در این ویدیو به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید در خرید آنلاین در آینده در هزینه خود صرفه جویی کنید:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع