اینگونه است که آیفون و شرکت زمستان را بسته بندی می کنند

یک کیف محافظ نیز مفید است. آستین های نمدی که در تابستان بسیار غیرعملی هستند، در زمستان بسیار مناسب هستند (به آمازون مراجعه کنید). آنچه به شکل چکمه برای پای ما مفید است به گوشی های هوشمند ما نیز آسیب نمی رساند.

  • نکته 2: حتی در زمستان، گوشی هوشمند می خواهد عاشقانه نوازش و لمس شود، صفحه نمایش لمسی این را می طلبد. با این حال، با انگشتان خالی واقعا سرد می شود. اما نمی توان از دستکش های معمولی استفاده کرد. خوشبختانه اکنون انتخاب دستکش های به اصطلاح لمسی بسیار زیاد است (مشاهده در آمازون). ما می توانیم چنین مدل هایی را فقط با چند یورو تهیه کنیم. شما را خوب و گرم نگه می دارد و در عین حال می توانیم از آن برای کار با آیفون و شرکت بدون هیچ مشکلی استفاده کنیم.

شما می توانید این و سایر نکات و ترفندها برای “زمستان گوشی های هوشمند” را در اینجا بخوانید:

به هر حال: در نهایت، یک نکته اضافی. اگر گوشی هوشمند به دلیل برف زیاد مرطوب و خیس شده است، مهم است که از اعمال نیرو برای خشک کردن دستگاه خودداری کنید. بنابراین بهتر است بدون وسایل کمکی مانند سشوار یا گرمایش، به جای آن، تلفن همراه را به آرامی و به آرامی در دمای اتاق «یخ زدایی» کنید و بر اساس آن آن را خاموش کنید.منبع

همانطور که می دانید، فصل سرد دمای هوا را برای ما کاهش می دهد، بنابراین ما دوباره لباس گرم تر می پوشیم. اما این زمان خوبی برای گوشی های هوشمند ما نیز نیست. آیفون و شرکت نیاز به زمستانی شدن بدون تعلل بیشتری دارند. این با نکات سریع ما امکان پذیر است – به طور کلی قابل درک و آسان برای پیاده سازی.

حتی اگر گوشی‌های هوشمند مدرن معمولاً بهتر محافظت می‌شوند و برخی حتی طبق IP68 گواهی می‌شوند، به خصوص در فصل زمستان بهتر است به چند نکته توجه کنید.

3 نکته برای گوشی های هوشمند در فصل سرما

به طور کلی، لوازم الکترونیکی گران قیمت قرار گرفتن در معرض دمای شدید را دوست ندارند. این در مورد گرما صدق می کند، بلکه در مورد سرمای زمستان نیز صدق می کند. برای مثال، اگر شوک‌های دمایی عمده وجود داشته باشد، یعنی تغییر سریع از سرد به گرم، خطر تراکم افزایش می‌یابد. این می تواند به تکنیک آسیب برساند. بنابراین، گوشی هوشمند حتی در سرما نیز باید به خوبی محافظت شود. بنابراین…

  • نکته 1: نزدیک بدن بپوشید: زمستان زمان ایده آلی نیست که گوشی هوشمند خود را روی یک زنجیر تلفن همراه روی یک ژاکت ضخیم حمل کنید. تلفن همراه بهتر است نزدیک بدنه زیر آن قرار گیرد. جیب شلوار یا ژاکت نیز توصیه می شود. نکته اصلی این است که بدن ما قطعه خوب را گرم می کند و اجازه نمی دهد که تا حد مرگ یخ بزند.
اگر به دلیل بارش برف چیزی نمی بینید، Google Maps به شما کمک می کند راه خود را پیدا کنید:

اگر باید خیس شود

ایراد کوچک: حسگر اثر انگشت (که در اپل Touch ID نامیده می شود) به دلایل قابل درک از کار می افتد. یا باید برای لحظه ای دستکش های خود را در بیاورید، رمز عبور را به این صورت وارد کنید، یا به طور کامل به یک تشخیص چهره احتمالی (Face ID) تکیه کنید.

  • نکته 3: البته انگشتان کوچک شما در جیب شلوار یا کتتان گرمتر هستند. حتی اگر از هدست بلوتوث برای برقراری تماس استفاده می کنید، می توانید در آنجا بمانید. خوب، در حال حاضر، مردم بیشتر از هدفون های بلوتوث مناسب TWS مانند AirPods اپل استفاده می کنند (مشاهده در آمازون). دست‌ها و گوشی‌های هوشمند همیشه خوب و گرم می‌مانند و هنوز هم می‌توانیم برای مدت طولانی در فضای باز چت کنیم یا به موسیقی گوش دهیم.