گوگل بهترین افزونه های مرورگر کروم سال را معرفی کرده است. گوگل با تقسیم بندی به چهار دسته، طیف وسیعی از افزونه های شناخته شده و کمتر شناخته شده را توصیه می کند. ارزش نگاهی به لیست را دارد.

گوگل: اینها بهترین افزونه های کروم هستند

سال هنوز کاملاً به پایان نرسیده است، اما این مانع از راه اندازی گوگل نشده است بهترین افزونه های کروم در سال 2022 ویترین. اینها به دسته های بهره وری، تمرکز، بازی و ویدئو و یادگیری تقسیم می شوند. به طور کلی، گوگل حدود یک دوجین افزونه را انتخاب و ارائه کرد (منبع: Google).

وقتی صحبت از بهره وری به میان می آید، گوگل توصیه می کند از جمله موارد دیگر، نگاه دقیق تری به آن داشته باشید تانگو و Swiftread. تانگو ایجاد راهنماهای چگونگی را آسان می کند، در حالی که SwiftRead به کاربران آموزش می دهد تا سریعتر بخوانند. ابزار سازمانی Liner به همراه ابزار نوشتن هوش مصنوعی Compose AI نیز مثبت ذکر شده است.

برای یک کار متمرکزتر در مرورگر کروم Google Workona Tab Manager و CrXMouse Chrome Gestures را معرفی می کند. پسوند قبلی را می توان برای ایجاد نظم در هرج و مرج برگه استفاده کرد، در حالی که پسوند ژست می تواند برای ایجاد میانبرهای ماوس خود استفاده شود.

سیستم عامل کروم فلکس گوگل جان تازه ای به سخت افزار قدیمی می بخشد:

افزونه‌های کروم برای بازی و ویدیو

در دسته بندی خلاصه شده است بازی و ویدیو گوگل توصیه می کند RoPro را بررسی کنید، که برخی از ویژگی های منحصر به فرد را به بازی Roblox اضافه می کند. با eJOY، زیرنویس‌های ویدیویی را می‌توان به چندین زبان به طور همزمان نمایش داد. این می تواند هنگام یادگیری زبان مفید باشد.

یادگیری نیز در دسته آخر مهم است. با Equatio می ایستد یک ابزار ریاضی مفید آماده در حالی که MyBib: Free Citation Generator به طور خودکار منابع کتابشناختی ایجاد می کند.

Google بسیاری از برنامه‌های افزودنی انتخاب شده را به طور جداگانه در یک صفحه فرعی در فروشگاه وب Chrome خلاصه کرده است، اما جالب است که نه همه افزونه‌های انتخابی.