اینها بازی های رایگان نوامبر هستند

مجموعه لگو هری پاتر (PS4)

Nioh 2 و Nioh 2 Remastered (PS4، PS5)

تریلر رسمی معرفی Hevenly Bodies

بازی‌ها و چیزهای بیشتری در سطوح اشتراک گران‌تر وجود دارد. ما تمام اطلاعات مهم را برای شما در اینجا خلاصه کرده ایم:

Nioh 2 و Nioh 2 Remastered در PlayStation Store

سونی سه بازی جدید را معرفی کرده است که از اول نوامبر به صورت رایگان از طریق اشتراک PS Plus Essential در دسترس خواهند بود. شما می توانید در بررسی کلی ما دریابید که کدام بازی ها درگیر هستند و از کجا می توانید آنها را دریافت کنید.

پلی استیشن 5

PS Plus: بازی های رایگان جدید در ماه نوامبر

تریلر رسمی راه اندازی مجموعه LEGO: هری پاتر

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

سونی آخرین بازی رایگان ماه نوامبر را در اختیار شما قرار می دهد اجسام آسمانی برای پلی استیشن 4 و 5. این یک بازی فیزیک نسبتاً چالش برانگیز است که می توان آن را به صورت انفرادی یا در حالت مشارکتی بازی کرد. کاملاً بدون گرانش، باید سناریوهای شبیه سازی شده فیزیکی را در ایستگاه تحقیقاتی علمی پشت سر بگذارید. Heavenly Bodies توسط بسیاری از تست‌کنندگان و بازیکنان به طور یکسان مورد استقبال قرار گرفته است.

در اینجا مروری بر بازی های نوامبر در PS Plus Essential است:

جزئیات بازی های PS Plus ماه نوامبر

اشتراک را می توان مستقیماً در فروشگاه پلی استیشن دریافت کرد. از طرف دیگر، یک کارت اعتباری نیز می تواند خریداری شود، به عنوان مثال در آمازون:

اعتبار برای PS Plus Essential: کد دانلود 12 ماهه - اشتراک آلمانی

هیچ چیز در روش تغییر نکرده است: به مدت یک ماه فرصت خواهید داشت سه بازی را به کتابخانه بازی خود اضافه کنید. پس از ایمن شدن، تا زمانی که به پرداخت هزینه اشتراک ادامه دهید، می‌توان نسخه‌های کامل را بدون هیچ اما و اگری هر طور که می‌خواهید پخش کرد.

Heavenly Bodies در فروشگاه پلی استیشن

PS Plus Essential با 60 یورو در سال

Heavenly Bodies (PS4، PS5)

وقتی هری پاتر و لگو به هم مرتبط می شوند چه اتفاقی می افتد؟ را مجموعه لگو هری پاتر به طور طبیعی در نسخه ای که برای دارندگان اشتراک رایگان است، سال های 1 تا 4 و 5 تا 7 ترکیب شده است. در این بازی جادوها، معجون ها، پازل ها، درس ها و دوئل ها در انتظار شما هستند که در آن دو بازیکن می توانند به صورت محلی یا آنلاین با هم سرگرم شوند. با وجود اینکه بازی چند سالی است، اما طرفداران هری پاتر و لگو مطمئناً به ارزش پول خود خواهند رسید.

مشترکین PS Plus Essential می توانند بار دیگر خوشحال شوند، زیرا سونی این کار را انجام داده است سه بازی جدید برای نوامبر اعلام کرد. طبق معمول، پس از اتمام اشتراک، هیچ هزینه دیگری برای بازی ها وجود ندارد. آن‌ها از سه‌شنبه ۱ نوامبر ۲۰۲۲ به‌صورت رایگان در PlayStation Plus Essential، Extra و Premium در دسترس خواهند بود.

اشتراک PS Plus Essential هنوز با قیمت 60 یورو در دسترس است. با این مبلغ، دسترسی به چند نفره آنلاین و (معمولا) سه بازی در ماه برای پلی‌استیشن 4 و 5 وجود دارد. بازی‌های PS4 اغلب بر روی PS5 نیز اجرا می‌شوند.

نیمه انسان، نیمه فراطبیعی جنگجوی یوکای: در بازی نقش آفرینی Team Ninja، شما ملحق می شوید Nioh 2 در دوره Sengoku ژاپن و مبارزه با انواع یوکای های جدید، جنگجویان سامورایی با تجربه و هیولاهای رئیس غول پیکر. برخلاف قسمت اول، شما می توانید کاملاً به یک یوکای تبدیل شوید تا قدرت های ماوراء الطبیعه خود را حتی بهتر نشان دهید.

Nioh 2 و نسخه بازسازی شده بهترین نقدها را دریافت کرده اند. آنها از طریق PS Plus Essential برای پلی استیشن 4 و 5 در دسترس هستند.

مجموعه لگو هری پاتر در فروشگاه پلی استیشن

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/10/27 ساعت 20:20

اعتبار برای PS Plus Essential: کد دانلود 12 ماهه – اشتراک آلمانی