ایلان ماسک در حال ترمز کردن است: میلیاردر عجیب و غریب با تسلاس خود به خودروهای الکترونیکی کمک کرد تا پیشرفت کنند. ماسک با وجود نقش پیشگام خود، باور ندارد که در آینده نزدیک بتوانیم بدون نفت و گاز به طور کامل کار کنیم. در غیر این صورت فاجعه تهدید می کند.

تسلا

چه انتقاد گزنده نتفلیکس و چه شوخی های تحقیرآمیز درباره بیل گیتس: ایلان ماسک حرف هایش را زیر پا نمی گذارد. در نروژ، بنیانگذار تسلا بار دیگر به شهرت خود به عنوان دوست با کلمات روشن عمل کرد.

ایلان ماسک: جهان همچنان به نفت و گاز نیاز دارد

ماسک مهمان یک کنفرانس انرژی در آنجا بود و حقیقت ناراحت کننده ای را با خود آورد (منبع: رویترز). چون کی روی یکی به گفته ماسک، هرکسی که امیدوار است به سرعت از سوخت‌های فسیلی به انرژی‌های تجدیدپذیر تبدیل شود، باید ثابت شود که اشتباه می‌کند.. این مرد 51 ساله گفت: “واقع بینانه، من معتقدم که ما همچنان برای مدت محدودی به نفت و گاز نیاز خواهیم داشت.” در غیر این صورت تمدن فرو می ریزد».

به گفته ماسک، تغییر به سمت اقتصاد پایدار و تولید انرژی یکی از بزرگترین چالش هایی است که جهان تاکنون با آن روبرو بوده است. “که ده ها سال طول می کشد

در مورد نروژ، ماسک توصیه های ویژه ای داشت. کشور اسکاندیناوی باید به جستجوی منابع اضافی نفت و گاز ادامه دهید.

ایلان ماسک تقریباً در همه چیز انگشتان خود را دارد:

Stellantis از تسلا پیشی می گیرد و در راه تبدیل شدن به پادشاه خودروهای الکتریکی در اروپا است

آخر اوضاع برای تسلا چندان هموار پیش نمی رفت برای مثال در اروپا، Stellantis در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به پادشاه جدید خودروهای الکترونیکی است. در پشت این شرکت بزرگ با نام ناهنجار، برندهای معروفی مانند سیتروئن، آلفارومئو، فیات و اوپل قرار دارند. اما فولکس واگن همچنان در خط مقدم است.

حداقل باد مخالف باعث نشده است که رئیس تسلا و بنیانگذار پی پال حس شوخ طبعی خود را از دست بدهد. ایلان ماسک اخیرا با یک توییت ترول در مورد منچستریونایتد سر و صدای زیادی به پا کرد.