ایده های خلاقانه برای حساب کاربری

سباستین ترپسش

یک نام کاربری را در همه سیستم عامل ها پیدا کنید

یافتن نام کاربری همیشه آسان نیست. آیا باید جدی باشد یا خنده دار؟ خلاق هستید یا می خواهید در گمنامی ناپدید شوید؟ با نکات زیر نکاتی را برای نام کاربری عالی که هنوز انتخاب نشده است پیدا خواهید کرد.

مشاور

ارائه‌دهنده مدیر رمز عبور محبوب LastPass نیز یک تولید کننده نام ارائه می‌دهد. در اینجا می توانید با استفاده از گزینه های مختلفی مانند “Easy to pronounce” یا “Easy to read” یک نام کاربری ایجاد کنید.

به ژنراتور در Lastpass

اگر قبلا یکی دارید نام کاربری عالی به ذهنتان خطور کرد و اکنون همیشه می‌خواهید با همین نام به Pinterest، Instagram، Twitter، Tumblr و Steam وارد شوید، اما نمی‌خواهید از نام خود منحرف شوید، از وب‌سایت‌های زیر برای کمک استفاده کنید:

  • با Namechk.com شما می توانید برای تعداد زیادی شبکه ها و پلتفرم ها بررسی کنید که آیا نام کاربری مربوطه هنوز در دسترس است یا خیر. تو آنها را می بینی آرم ها از شبکه های مشترک بسته به در دسترس بودن، تیک های سبز یا فیلدهای خاکستری نشان داده می شوند. اگر فیلدهای شبکه های مورد نظر سبز است، باید سریع باشید و یک حساب کاربری در آنجا ایجاد کنید تا نام را برای شما رزرو کند.
  • سایت Checkusernames.com نیز مفید است. این پورتال خدمات مشابهی را ارائه می دهد و شبکه های متعدد و در دسترس بودن نام انتخابی شما را در یک نگاه به شما نشان می دهد. اگر همچنان می‌توانید نام کاربری را انتخاب کنید، می‌توانید روی پیوندی در کنار نشان‌واره شبکه کوچک کلیک کنید. اینجوری میشی ثبت نام در پرتال مربوطه هدایت شد.
نام کاربری-2 را پیدا کنید
ما خودمان تعجب می کنیم که این نام هنوز در هر شبکه ای استفاده نشده است. حالا شما باید سریع باشید! (منبع تصویر: GIGA)

نام کاربری کامل را پیدا کنید

در این ویدیو نکات بیشتری برای نام کاربری خود خواهید یافت:

“موش کوچولو77 و “مومیایی عضلانی 69 اینچ قبلاً در شبکه هدف خود گرفته شده اید و به دنبال جایگزینی هستید؟ یا این اسامی را برای آن می خواهید همه شبکه ها و از قبل بررسی کنید که آیا نام مورد نظر شما موجود است؟ با برخی از ابزارهای کاربردی انجام آن در اینترنت بسیار آسان است. ما به شما خواهیم گفت که کجا را بررسی کنید و چگونه می توانید نام کاربری مناسب را بدون داشتن یک عدد هفت رقمی بعد از آن پیدا کنید. در جاهای دیگر همچنین به شما می گوییم که چگونه نام کاربری خود را در Spotify تغییر دهید و کجا می توانید نام کاربری جدیدی در توییتر تعریف کنید.

با استفاده از مولد آنلاین نام کاربری را پیدا کنید

ما در واقع نمی‌توانیم یک راهنمای واقعی برای یافتن نام کاربری کامل گردآوری کنیم، در نهایت، نام بستگی به پورتالی دارد که می‌خواهید در آن ثبت نام کنید. علاوه بر این، یک نام کاربری باید تا حد امکان فردی باشد و شما خودتان را بهتر می شناسید. اما ما هنوز چند ترفند در آستین خود داریم:

  • تاریخ تولد یا سال خود را فراموش نکنید. این کسل کننده و حتی خطرناک است زیرا کلاهبرداران می توانند با تاریخ تولد و سایر اطلاعات شما کارهایی را از طرف شما انجام دهند.
  • آیا شما حس شوخ طبعی دارید؟ شاید یکی از نام های بامزه ای که در جای دیگری گردآوری کرده ایم برای شما جذاب باشد.
  • نام مستعار منحصر به فرد، آهنگ های مورد علاقه، شخصیت های فیلم یا سریال، ابرقهرمانان یا نام های شناخته شده به شکل اصلاح شده تقریبا همیشه مناسب هستند. با این حال، آنها همچنین بسیار محبوب هستند.
  • نام کاربری باید چند سال همراه شما باشد. N00bKillah666 بعد از بلوغ خجالت آور است
  • اگر نمی توانید فوراً به یک نام عالی فکر کنید، روی آن بخوابید. شاید بعدا ایده های بهتری داشته باشید.
  • اگر بعد از آن هنوز نامی به ذهنتان نمی رسد: از یک نام مولد استفاده کنید.
نام کاربری-پیدا کردن
ماسک های عضلانی، سریع باشید و این نام را دریافت کنید. هنوز در بسیاری از پلتفرم ها موجود است.

ارائه دهنده VPN همچنین یک مولد نام ارائه می دهد. در آنجا همچنین می توانید بررسی کنید که آیا نام کاربری پیشنهادی همچنان در پلتفرم های مختلف مانند YouTube، Reddit یا Steam موجود است یا خیر.

به ژنراتور نام در Nordpass
20 ابزار کاربردی که به کاهش وزن کمک می کنند
آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

علاوه بر یک نام کاربری خوب، معمولاً به یک رمز عبور امن نیز نیاز دارید:

در مقاله ای دیگر به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید نام های جذاب اینستاگرام را پیدا کنید. و لطفا: از هیچ یک از نام های مثال ما استفاده نکنید. واقعا نه.

نظرسنجی: بازسازی شده یا نو؟

اگر برای مدت طولانی تمایلی به جستجوی نام ندارید، ژنراتورهای آنلاین این کار را برای شما انجام خواهند داد. در اینجا می توانید یک اصطلاح، به عنوان مثال نام یا نام مستعار خود را وارد کنید و یک دسته را انتخاب کنید. اگر “برو!” را فشار دهید، لیستی از پیشنهادات مختلف برای نام کاربری، مناسب برای دسته انتخابی دریافت خواهید کرد.