اگر کاری انجام ندهید، اکانت شما حذف خواهد شد

Google Bard: جستجوی جدید هوش مصنوعی به این صورت است

به این ترتیب می توانید از حذف جلوگیری کنید

گوگل جستجو را به سطح جدیدی می برد:

برای جلوگیری از حذف اکانت گوگل بلااستفاده خود، کافی است یک بار از آن استفاده کنید. بنابراین در جایی با آن ثبت نام کنید. فرقی نمی کند که فقط ایمیل های خود را می خوانید یا یک ویدیوی YouTube را تماشا می کنید. نکته اصلی این است که اگر می خواهید حساب را حفظ کنید یک بار ثبت نام کنید.

تمام حساب‌های Google که در دو سال گذشته وارد آن نشده‌اید تحت تأثیر قرار می‌گیرند. اگر حساب حذف شود، تمام خدمات و محتوای مرتبط نیز حذف خواهند شد. از جمله Gmail، Docs، Drive، Meet، Calendar، YouTube و Photos. اغلب داده‌هایی را در Google Drive یا عکس‌هایی را در Google Photos در یک حساب قدیمی آپلود کرده‌اید که مدت‌هاست آن را فراموش کرده‌اید. بنابراین مهم است که به دقت فکر کنید که آیا هنوز چیزی در حساب های قدیمی دارید یا خیر.

اگر حساب‌های Google دارید که مدتی است از آنها استفاده نکرده‌اید اما نمی‌خواهید از دست بدهید، باید همین الان اقدام کنید. گوگل اعلام کرده است که اکانت های غیرفعال حذف خواهند شد.

گوگل

گوگل حساب های قدیمی را حذف می کند

حساب‌های Google رایگان هستند و بسیاری از شما ممکن است در گذشته تعداد کمی ایجاد کرده باشید اما فقط از یک حساب استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر آدرس های ایمیلی ایمن دارید که برای مدت طولانی از آنها استفاده نکرده اید، باید حداکثر همین الان اقدام کنید. گوگل اعلام کرد از دسامبر 2023 آغاز شده است حذف اکانت های قدیمی (منبع: گوگل).

قدم با امنیت شما توجیه می شود. گوگل می گوید هرچه مدت زمان طولانی تری یک حساب بیکار بماند، احتمال به خطر افتادن آن بیشتر می شود. به خصوص اگر از رمزهای عبور قدیمی استفاده شده باشد که به دلیل شکاف های امنیتی در جایی ظاهر شده اند. احراز هویت دو مرحله ای نیز معمولاً فعال نمی شود. با این حال، گوگل به سادگی اکانت ها را حذف نمی کند، بلکه چندین بار از قبل به شما اطلاع می دهد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA