اگر مشکل وای فای دارید، باید از این به روز رسانی نرم افزار اطلاع داشته باشید

خطای دوم به طور خاص قبلاً برای من اتفاق افتاده است. عملکرد 1200 AX من علیرغم دریافت خوب تقریباً به نصف کاهش یافت، در حالی که دستگاه‌های روی LAN تحت تأثیر قرار نگرفتند. به هر حال خواهم کرد منتظر انتشار نهایی و سپس آپدیت را نصب کنید. همچنین اگر به شبکه WLAN خود وابسته هستید، باید این کار را انجام دهید.

AVM اخیرا یک به روز رسانی نرم افزاری بزرگ برای Fritzbox منتشر کرده است که می توانید از آن برای صرفه جویی در انرژی استفاده کنید. چنین روتری همیشه کار می کند و در طول سال برق زیادی مصرف می کند. با قیمت بالای برق، به روز رسانی نرم افزار بسیار استقبال می شود.منبع

اینها بهترین نکات Fritzbox هستند:

عملکرد جدید برای Fritzbox

چه کسی FRITZ!Repeater 6000، 3000 AX یا 1200 AX از AVM و گاهی اوقات با WLAN مشکل دارد، باید با آخرین به روز رسانی آزمایشگاهی، نسخه 7.51-106828 (منبع: AVM) آشنا باشید. این در 30 ژوئن 2023 منتشر شد و دو مشکل را برطرف می کند:

  • درست شد: راه اندازی مجدد FRITZ!Repeater پس از تغییر شبکه بی سیم FRITZ!Box از 160 به 40 مگاهرتز
  • درست شد: پس از راه اندازی مجدد توسعه دهنده تحت شرایط خاص، به طور موقت عملکرد WiFi کاهش می یابد

محصولات AVM مانند Fritzbox یا تکرارکننده‌ها در واقع بسیار مطمئن کار می‌کنند. با این حال، گاهی اوقات مشکلاتی وجود دارد که شرکت به سرعت آنها را برطرف می کند. AVM در ابتدا به‌روزرسانی‌های آزمایشگاهی را منتشر می‌کند که به عنوان یک آزمایش عمل می‌کنند. اگر مشکلات حل شود و مشکل جدیدی ایجاد نشود، به روز رسانی نرم افزاری را منتشر کرد، که برای همه قابل دسترسی است. این بار، AVM سه مورد از محبوب ترین تکرار کننده ها را به خود اختصاص داده است.

به روز رسانی نرم افزار برای تکرار کننده های فریتز دو مشکل را حل می کند

AVM جعبه‌ها و تکرارکننده‌های محبوب Fritz را ارائه می‌کند که بسیاری از شما از آنها استفاده می‌کنید. به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار در فواصل زمانی منظم توزیع می‌شوند و عملکردهای جدید را یکپارچه می‌کنند و مشکلات را حل می‌کنند. مورد دوم در حال حاضر در مورد تکرار کنندگان است. به روز رسانی آزمایشگاه دو مشکل را همزمان حل می کند. به محض اینکه نسخه نهایی شد، باید نرم افزار جدید را مستقیما نصب کنید.