اگر این اتفاق بیفتد، PS Plus می تواند حتی گران تر شود

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 03/10/2023 ساعت 11:12 صبح

گران‌تر PS Plus از طریق معامله مایکروسافت: آیا می‌تواند درست باشد؟

بیش از یک سال از اعلام مایکروسافت برای خرید اکتیویژن بلیزارد می گذرد. اما معامله هنوز انجام نشده است. تنظیم‌کننده‌های بازار در سرتاسر جهان از آن زمان در حال بررسی این پرونده هستند و هنوز تأییدیه خود را قبل از ادامه تصاحب صادر نکرده‌اند.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا سونی واقعاً باید قیمت خدمات اشتراک خود را افزایش دهد یا خیر، اگر بخواهید پس از معامله مشترک CoD شوید. با این حال، نمی توان رد کرد که سونی وضعیت را کمی بیش از حد نمایش می دهد، تا مقامات را متقاعد کنند که در نهایت تصاحب را تکان ندهند.

از سوی دیگر سونی می خواهد به هر قیمتی از این امر جلوگیری کند – رئیس پلی استیشن نیز این را پنهان نمی کند. به عنوان مثال، سونی پیشنهاد داد که مایکروسافت می تواند نسخه پلی استیشن Call of Duty را پس از خرید خراب کند تا مزیت رقابتی کسب کند. اما به نظر می رسد که این فقط نوک کوه یخ باشد.

اعتبار PlayStation برای PlayStation Plus Essential | 12 ماه | کد دانلود PS4/PS5 – آلمانی

عواقب برخورد مایکروسافت با Activision در واقع چه خواهد بود؟ در ویدیو برای شما توضیح می دهیم:

اعتبار PlayStation برای PlayStation Plus Essential |  12 ماه |  کد دانلود PS4/PS5 - آلمانی

به نظر می رسد قرارداد آتی مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد شب های بی خوابی به سونی می دهد. این شرکت از ترس عواقب آن، تمام مراحل را برای متوقف کردن تصاحب انجام می دهد. به گفته سونی، زیرا اگر مایکروسافت واقعاً مالک جدید برند شوتر Call of Duty شود، این احتمالاً می تواند بر قیمت PS Plus نیز تأثیر بگذارد.

سونی پلی استیشن

CoD در PS Plus با وجود قرارداد مایکروسافت؟ سونی می گوید این ممکن است گران باشد

سونی در یک سند جدید نگرانی های بیشتری را بیان می کند. این شرکت توضیح می‌دهد که مایکروسافت پیشنهادی برای یک توافقنامه مجوز ارائه کرده است که به سونی اجازه می‌دهد تا Call of Duty را از طریق سرویس PS Plus ارائه دهد. با این حال، این قرارداد مجوز برای سونی بسیار گران به نظر می رسد. نتیجه: یا باید بدون درج CoD در اشتراک خود این کار را انجام دهید یا قیمت اشتراک خود را افزایش دهید – اما بازیکنان پلی استیشن اصلاً نباید آن را دوست داشته باشند.

کمیسیون اروپا تصمیم خود را در مورد معامله بزرگ مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد می خواهد به طور رسمی در 25 آوریل 2023 اعلام می شود. خودی ها قبلاً گزارش می دهند که مقامات به این تصاحب نعمت می دهند. با این حال، ما فقط در یک ماه و نیم متوجه خواهیم شد که آیا واقعاً درست است یا خیر.منبع