اکنون گران تر است: RTL + قیمت های پخش را جذب می کندمنبع

زبان ها:آلمانی

RTL + قیمت ها را افزایش می دهد. این را پخش کننده مستقر در کلن اعلام کرد. همزمان، سطح اشتراک جدیدی برای خانواده ها معرفی می شود. را اشتراک حق بیمه RTL+، که مشتریان کمترین قیمت را برای آن پرداخت می کنند، به عنوان بخشی از بازسازی افزایش می یابد از 4.99 تا 6.99 یورو در ماه. آخرین مهلت برای قیمت های جدید 1 مارس است.

این نیز به تازگی معرفی خواهد شد بسته خانواده RTL+. از نظر محتوا، درست مانند RTL + Max، همه چیزهایی که سرویس استریم در آستین خود دارد شامل می شود. برای خانواده ها، با این حال، تا چهار جریان موازی ارائه شده تا بتوانید همزمان محتوای مختلف را در دستگاه های مختلف پخش کنید. آن وقت برای شما هزینه خواهد داشت 18.99 یورو در هر ماه – در حال حاضر یک اعلامیه آشکار برای هزینه بیشتر از Netflix.

RTL همچنین با Deezer قرارداد بسته است: به گفته RTL، مشترکین RTL + Max و بسته Family به کاتالوگ کامل کتاب صوتی و پخش رادیویی از Deezer، مستقیماً در برنامه RTL+. این حدود 90000 عنوان اضافه می کند.

برای Henning Nieslony، مدیر ارشد جریان RTL آلمان، RTL+ یک “پیشنهاد بی نظیر” ارائه می دهد. زیرا ما متقاعد شده ایم که تنوع، سادگی و قیمت تعیین کننده است” (منبع: RTL).

پول دیگری برای RTL وجود ندارد – به هیچ وجه ارزش آن را ندارد

فلیکس گریوز
فلیکس گرابر، سردبیر GIGA، کارشناس خودروهای الکتریکی، تحرک و مسائل مصرف کننده

نسخه:وب

اولین سطح اشتراک حاوی محتوای پخش تلویزیونی زیادی است، اما فقط یک پیشنهاد صوتی محدود است. با این حال، مشتریان این را در بسته ترکیبی دریافت می کنند RTL+ Max موسیقی RTL+ و RTL+ در اینجا در هم تنیده شده اند. با هم، این قبلاً 9.99 یورو در ماه برای 6 ماه اول هزینه داشت. پس از آن، قیمت ماهانه به 12.99 یورو افزایش می یابد. این پیشنهاد در تاریخ تغییر در 1 مارس لغو خواهد شد، سپس 12.99 یورو به قیمت عادی تبدیل می شود (در RTL+ تماشا کنید).

RTL + برای شما نیست؟ ما جایگزین ها را در یک مقایسه جریان بزرگ ارائه می کنیم:

RTL اکنون می خواهد با سرویس استریم هنوز جوان خود پول زیادی به دست آورد. از یک طرف، گروه پخش در حال گسترش پیشنهاد RTL+ برای شامل محتوای جریان اضافی است. در عین حال، اشتراک برای همه مشتریان گران تر خواهد بود. پیشنهادهای پس انداز نیز فعلا لغو شده است.

حتی گران تر از Netflix: RTL + قیمت ماهانه را به شدت افزایش می دهد

RTL+ در حال گران شدن است. برای من، اشتراک کوتاه مدت من تاریخ است. به هر حال، من فقط می خواستم امتحان کنم که آیا سرویس استریم می تواند چیزی برای من باشد یا خیر. با ماه آزمایشی رایگان و سپس فقط 4.99 یورو در ماه، برای من خوب بود. 6.99 یورو در ماه بدون اینکه واقعاً ارزش دیدن محتوا را داشته باشد و بسیاری از نقص های فنی در کنار آن برای من ارزش ندارد. علاوه بر این، تحت رهبری RTL، اکنون مشاغل به طور دسته جمعی کاهش می یابد و بسیاری از مجلات ناشر تجاری سابق Gruner + Jahr – که اکنون به RTL تعلق دارد – از هر وسیله ای برای امرار معاش محروم می شوند. فقط برای همین، RTL دیگر از من پولی دریافت نمی کند.