پیش از این، برنامه های اندروید برای ویندوز 11 تنها در ایالات متحده و ژاپن در دسترس بودند. این در حال حاضر در حال تغییر است، زیرا مایکروسافت نیز در حال آماده شدن برای شروع در آلمان و سایر کشورها است. برنامه های اندروید را می توان از فروشگاه Appstore آمازون تهیه کرد و روی رایانه اجرا کرد.

ویندوز 11: برنامه های اندروید برای آلمان

مایکروسافت برای متقاعد کردن کاربران برای تغییر به ویندوز 11 بارها برنامه های اندروید را به عنوان یک مزیت بزرگ تبلیغ کرده است. با سیستم عامل، اگر فروشگاه Appstore آمازون نصب شده باشد، می توان از آنها به طور غیر مستقیم در رایانه نیز استفاده کرد. پس از اینکه عملکرد مفید به طور رسمی فقط در ایالات متحده آمریکا و ژاپن در دسترس بود، اکنون در آلمان و سایر کشورها شروع به کار می کند.

به نظر می رسد که مایکروسافت اکنون شروع به ساخت زیرسیستم ویندوز مورد نیاز برای اندروید (WSA) کرده است. به عنوان یک آپدیت برای ویندوز 11 فراهم كردن. توزیع طبق معمول به صورت امواج انجام می شود. پس از نصب آپدیت، اپ استور آمازون نیز برای اولین بار بدون هیچ مرحله میانی در آلمان در دسترس است. یک حساب کاربری آمازون هنوز یک نیاز است (منبع: Deskmodder.de).

که پیشنهاد برنامه های اندروید به دلیل به روز رسانی مایکروسافت افزایش نیافته است. فقط برنامه‌هایی که قبلاً در اپ استور آمازون ارائه شده‌اند در دسترس هستند. به گفته مایکروسافت، تعداد اپلیکیشن ها در طول زمان همچنان افزایش می یابد.

مایکروسافت یک تیزر برای اپلیکیشن های اندروید در ویندوز منتشر کرده است:

ویندوز 11: فروشگاه برنامه آمازون برنامه های اندروید را به رایانه های شخصی می آورد

به گفته مایکروسافت، برای اینکه بتوانید از برنامه های اندروید تحت ویندوز 11 استفاده کنید، نیازهای سخت افزاری بالایی باید برآورده شود. اگرچه ویندوز 11 با 4 گیگابایت حافظه قناعت می کند، اما همینطور است 8 گیگابایت به عنوان حداقل نیاز مشخص شده. 16 گیگابایت توصیه می شود.

ویندوز 11: گوگل برنامه های خاص خود را دارد

گوگل همچنان روی راه حل خود کار می کند برنامه های اندروید روی کامپیوتر اجازه دادن. باید یک فروشگاه Play جداگانه برای رایانه های شخصی ویندوزی وجود داشته باشد، جایی که کاربران می توانند بدون انحراف آمازون انجام دهند. برای دارندگان تلفن Pixel، همه چیز می تواند آسان تر شود.