اکنون فرصتی برای خودروهای الکترونیکی ارزان است

تسلا قبلاً با اولین کاهش در ابتدای سال موفقیت خود را جشن گرفته است. اکنون برخی از خودروهای الکترونیکی حتی ارزان تر هستند. کسانی که در انتخاب خود انعطاف پذیر هستند، می توانند منتظر تخفیف های بیشتر در تسلا باشند – و همچنین سریع است.

تسلا

تسلا موجودی می فروشد: اکنون می توانید واقعاً در مدل 3 صرفه جویی کنید

بنابراین می توانید تسلا را در این دسته پیدا کنید “نمایش و موجودی وسایل نقلیه جدید” در حال حاضر انتخاب بزرگی از خودروهای جدید قابل تحویل در مدت زمان کوتاه و با تخفیف های زیبا ارائه می شود: از جمله این موارد است. سبک 3 در چندین طرح و رنگ (منبع: تسلا). تخفیف ها گنجانده شده است کمی کمتر از 3000 یورو (از 6 مارس).

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.





منبع

رازی که در حال حاضر با آن می‌توانید یک تسلا ارزان‌تر را تضمین کنید، در واقع یک رمز شناخته شده است، اما به دلیل دیگری: هر کسی که یکی را انتخاب کند. تنظیمات موجود هنگام خرید خودروی جدید، اغلب نه تنها در تسلا، زمان انتظار را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. این سازنده آمریکایی در حال حاضر تخفیف جذابی را برای بسیاری از خودروهای الکترونیکی که به راحتی در دسترس هستند ارائه می دهد.

بسیاری از مدل های تسلا در حال حاضر ارزان هستند. با این حال، هرکسی که تصمیم به خرید تسلا می‌گیرد باید این موضوع را در نظر بگیرد: پس از گذشت چند سال، اولین خودروها اکنون به TÜV می‌رسند. در آنجا مدل S و مدل 3 سقوط می کنند تسلا در حال حاضر برای دومین سال متوالی به عنوان بدترین ماشین الکتریکی در هر مورد در یک ارزیابی ویژه از آمار HU-TÜV.

پشت این تخفیف ها نه تنها حسن نیت نسبت به مشتریان وجود دارد، بلکه یک مشکل فزاینده در تسلا است: در حالی که کارخانه Gigafactory در Grünheide، در میان دیگران، اخیراً به بالاترین میزان تولید رسیده است، ارقام فروش احتمالا با تولید همخوانی ندارد. بنابراین تسلا بیش از آن چیزی است که شما می توانید از شر آنها خلاص شوید، خودروهای الکتریکی دارد. به منظور کاهش موجودی، قیمت مدل های از قبل ساخته شده در حال کاهش است. همکار ما Peter Hryciuk مدتی پیش این را پیش بینی کرد.

این حقایق جالب در مورد تسلا را از دست ندهید:

مشکلات TÜV: تسلا مدل 3 و مدل S به خوبی پیر نمی شوند

با مدل Y ساخته شده در آلمان، تخفیف ها به همین ترتیب بالا است. با این حال، در حال حاضر انتخاب کمتری در اینجا نسبت به مدل 3 وجود دارد. اگر به یک تسلا علاقه دارید، باید همیشه یکی از آنها باشید. بررسی کنید که آیا خواسته های شما ممکن است در بین اتومبیل های جدید گنجانده شود هستند و ارزان تر از طریق پیکربندی ارائه می شوند. اما مطمئن شوید که نه همه خودروهای تظاهراتی و جدید با تخفیف توبه ارائه شده است.