ماجراجویی گربه Stray در حال حاضر در لیست فروشندگان برتر Steam قرار دارد. قبل از آن، این بازی برای روزها بیشترین درخواست روی پلتفرم را داشت. حالا گربه بالاخره از کیسه بیرون آمده است.

بازیکنان استیم در حال مرگ هستند که به عنوان یک گربه بازی کنند

هنگامی که کاربران Steam می خواهند یک بازی را نشانه گذاری کنند، آن را به لیست علاقه مندی های خود اضافه می کنند. استیم با پشتکار پرطرفدارترین بازی‌ها را در رتبه‌بندی رو به رشدی شمارش و سازمان‌دهی می‌کند. مشتاقانه منتظر انتشار ولگرد آنجا بود برای چند روز در بالا. ماجراجویی گربه برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه شخصی درباره ولگردی است که باید راه خانه خود را در دنیای تاریک سایبرپانک پیدا کند.

برای طرفداران سایبرپانک و گربه ها، انتظار به پایان رسیده است. Stray در حال حاضر موجود است. نگاهی به لیست فروشندگان برتر استیم نشان می دهد که بازی با استقبال خوبی روبرو شده است. ولگرد هر رقابتی را شکست می دهد و به اوج می جهد. (منبع: Steam)

می‌توانید تریلر بازی Stray را در اینجا تماشا کنید:

در Stray شما در نقش یک گربه ولگرد قرار می گیرید

در Stray شما ولگردی همنام را از منظر سوم شخص کنترل می‌کنید، که به شما امکان می‌دهد چشم‌انداز بسیار ویژه‌ای در شهر تاریک سایبرپانک داشته باشید. می توانید در کوچه های کثیف پرسه بزنید، معماها را حل کنید و با ساکنان روبات شهر گپ بزنید. را ارتباط بین ربات و گربه پهپاد کوچک پرنده B-12 را در اختیار می گیرد که از شما در سفر به خانه پشتیبانی می کند.

همکاران ما از spieletipps قبلاً توانسته اند نگاه خوبی به Stray برای شما داشته باشند. در تست وجود دارد می توانید آنچه در ماجراجویی گربه در انتظار شماست را بخوانید. این چیزی است که واقعاً برجسته است گیم پلی مخصوص گربه بیرون، که همچنین شامل هل دادن انواع اجسام از روی میز و پشت بام است.