این سازنده آیفون عادت دارد توسط رقبای خود مورد تمسخر قرار گیرد. اما اکنون سامسونگ در حال حفاری عمیق در کوله بار ترفندهای بد خود است و احساسات پست مردم را جلب می کند. آیا این کار علیه اپل جواب می دهد یا نتیجه معکوس خواهد داشت؟

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ نه تنها یک تامین کننده مهم برای اپل است، بلکه گروه کره جنوبی نیز در بسیاری از مناطق بازار با سازنده کالیفرنیایی رقابت می کند. از آنجایی که گاهی اوقات به سختی توزیع می شود و تبلیغات مقایسه ای به عنوان وسیله ای در مبارزه رقابتی انتخاب شده است. سامسونگ در حال حاضر به آن علاقه پیدا کرده است. آنها قبل از عرضه آیفون 14 همین موضوع را مسخره کردند و سپس دوباره در نوامبر پیگیری کردند.

سامسونگ یک گناه مهلک علیه اپل را تبلیغ می کند

اندکی قبل از کریسمس، ما با یک آگهی تبلیغاتی بدیع ادامه می دهیم. در این، یک کاربر آیفون به معنای واقعی کلمه بین صندلی های روی حصار باغ بین دنیای سامسونگ و اپل می نشیند. طرفداران آیفون در واقع یک سامسونگ تاشو دوست دارند گلکسی فلیپ زد 4 خرید، اما جرات ندارد. دوستان اپل او باید در مورد آن چه فکر کنند؟ بنابراین او نگرانی های خود را با یک زن جوان در سایت سامسونگ در میان می گذارد. اما او او را تشویق می کند و فقط گوشی هوشمند تاشو را برای آزمایش به او می دهد. دوستان اپل او در حال حاضر سر خود را بر روی حصار خم کرده و به “تست” حسادت می کنند. او می توانست به این احساس تحسین عادت کند و واضح است که با آن گرفته شده است.

تبلیغات تجاری سامسونگ در مقابل اپل «On the Fence: Attention».

به اختصار: سامسونگ حسادت مردم را جلب می کند و سپس قصد دارد این کیفیت نه چندان خوب را به عنوان یک مزیت رقابتی بفروشد. این چه پیام زیبایی برای جهان نزدیک به کریسمس است – اینطور نیست.

یک آیفون تاشو؟ ممکن است در نهایت چیزی شبیه این به نظر برسد:

اپل همچنان منتظر است

برخلاف سامسونگ، اپل همچنان به طراحی کلاسیک گوشی هوشمند پایبند است. از سوی دیگر، کره ای ها هرگز از فروش تلفن های همراه تاشو خود به عنوان نوآوری جدید خسته نمی شوند و اپل را به خاطر نگرش محافظه کارانه اش سرزنش می کنند. اما آیا گوشی های هوشمند تاشو واقعا تا این حد مفید هستند؟ احتمالا اپل هنوز نظر نهایی را در این مورد تشکیل نداده است. بر این اساس باید هنوز سالها مدتی طول می کشد تا اپل این روند را دنبال کند. آنچه که شایعات قبلاً در مورد آن می دانند: اولین دستگاه تاشو اپل احتمالاً به هیچ وجه آیفون نخواهد بود.