اکنون زمانی برای تلف کردن وجود ندارد

فیلم‌های Transformers مطمئناً هرگز از نظر فکری خواستار نبودند و با این حال آنها یک پایگاه طرفداران وفادار را فتح کردند. چه کسی انیمیشن افسانه ای با همین نام از دهه 1980 را نمی شناسد. اما در فیلم واقعی، همه اینها کمی چشمگیرتر به نظر می رسند.

نتفلیکس تمام می شود: همه 5 فیلم Transformers فقط تا پایان ماه می در دسترس هستند

پنج قطعه اصلی از مایکل بی از قبل موجود است. آنها بین سال های 2007 تا 2017 ساخته شدند. پنج سال پیش، یک به اصطلاح پیش درآمد با “بامبلبی” به سینماها آمد. امسال پیش درآمد دیگری با «Transformers: Rise of the Beasts» (تبدیل شوندگان: ظهور هیولاها) وجود خواهد داشت که در 8 ژوئن 2023 در آلمان اکران می شود.

Transformers 5: The Last Knight – تریلر آلمانی

نمای کلی تمامی قسمت ها

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

همانطور که از رتبه‌بندی‌های نسبتاً متوسط ​​می‌بینید، سری Transformers لزوماً برای علاقه‌مندان به فیلم ضروری نیست. چه کسانی تئاتر پاپ کورن با “خسارت اموال” زیاد اما می تواند چیزی به دست آورد، او احساس می کند که در اینجا در دستان خوبی است.

اگر دوست دارید دوباره سری فیلم‌های «قدیمی» را ببینید یا می‌خواهید وارد دنیای «اتوبات‌ها» شوید، نت‌فلیکس هنوز این فرصت را دارد که این کار را انجام دهد. با این حال، شما در حال اتمام زمان هستید زیرا فیلم ها فقط تا 31 می در دسترس هستند. پس از آن، او باید نتفلیکس را از برنامه حذف کند.

اگر به سینمای اکشن علاقه دارید، نمی‌توانید از این سری فیلم‌های کارگردان مایکل بی در سال‌های اخیر دوری کنید. هر پنج قسمت در حال حاضر هنوز در نتفلیکس در دسترس هستند، اما نه برای مدت طولانی.

نتفلیکس

تریلر پنجمین و آخرین قسمت از سری کلاسیک (بدون پیش درآمد):

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

کسانی که عجله دارند هنوز هم می توانند هر پنج فیلم را به موقع بسازند و بنابراین می توانند خود را به خوبی برای بازدید احتمالی از سینما آماده کنند. نمای کلی، رتبه بندی IMDb شامل: