اپل چیز دیگری در آپدیت آیفون پنهان کرده است

به عبارت دقیق، باید سه شنبه 28 مارس احتمالا آخرین تاریخ برای انتشار iOS 16.4 است بودن. در این برهه از زمان، انتشار «Apple Music Classical»، برنامه جدید استریم موسیقی کلاسیک از سازنده آیفون، قرار است. این برنامه همچنان بر روی iOS 15.4 اجرا می شود، اما انتشار مشترک برای اپل کاملا معمولی است.

قبلاً در مقاله دیگری در iOS 16.4 در مورد نوآوری ها و پیشرفت های متعدد گزارش داده ایم. با این حال، در “Release Candidate” iOS 16.4 هنوز دو نکته از سخت افزار جدید پنهان در کد وجود دارد.

پنهان در کد: سرنخ هایی در مورد هدفون های جدید اپل

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اما ایرپادها تنها هدفون های اپل نیستند که در iOS 16.4 پنهان شده اند. اینگونه است که ویراستاران 9to5Mac به هدفون های جدید Beats اشاره می کنند. به طور خاص، آن را باید در مورد Beats Studio Buds+ عمل کنید یک نوع بهبود یافته از این مدل که در ابتدا در سال 2021 عرضه شد. به جای یک تراشه اختصاصی Beats، نسخه پلاس در نهایت باید یک تراشه واقعی اپل را دریافت کند.

Beats Studio Buds: The Design

در نتیجه، «Beats Studio Buds+» جدید باید مانند AirPods برای استفاده آسان باشد – کلیدواژه تعویض خودکار دستگاه و موارد دیگر. هنوز تاریخی برای عرضه هدفون جدید مشخص نیست.

اگر Apple den “نامزد انتشار” برای یک به روز رسانی در حال انجام منتشر شده است، فقط می تواند به این معنی باشد که انتشار قریب الوقوع است. در مورد فعلی، حداکثر هفته آینده می‌توانید انتظار انتشار iOS 16.4 برای آیفون و iPadOS 16.4 را برای iPad داشته باشید.

iOS 16.4 برای آیفون: حداکثر هفته آینده عرضه خواهد شد

کار روی به‌روزرسانی بعدی آیفون و آی‌پد کامل در نظر گرفته می‌شود، زیرا به‌اصطلاح «نامزد انتشار» iOS 16.4 و iPadOS 16.4 برای توسعه‌دهندگان ثبت‌نام شده در دسترس است. اما اپل چیز دیگری را نیز در به روز رسانی پنهان کرده است، یعنی ارجاع به سخت افزار آینده.

سیب
همین طور به روز رسانی آیفون تا کنون ایرپادهای ناشناخته با شماره مدل A3048 ذکر شده استهمچنین یک کیس شارژ جدید با شماره A2968 ذکر شده است (منبع: @aaronp613). در واقع، مدل‌های جدید برای چرخه محصول اپل هنوز خیلی زود هستند، بنابراین یک فرضیه در اتاق وجود دارد. ممکن است یک مدل به روز شده باشد که در نهایت به جای Lightning از USB-C استفاده می کند.

مدل پلاس جدید Beats Studio Buds نیز ذکر شده است: