اپل واچ 8 ناامید شد: جهش واقعا بزرگ ساعت هوشمند حذف شده است

در ویدیو: این کاری است که اپل واچ 7 انجام می دهد.

Apple Watch 8: حسگرهای جدید فقط برای ساعت هوشمند Pro؟

زمان زیادی از معرفی اپل واچ بعدی خود نمی گذرد. هر کسی که قبلاً یکی از مدل های فعلی را داشته باشد بعید است جانشین آن متقاعد شود – حداقل این همان چیزی است که یک افشاگر که قبلاً در پیش بینی خود برای اپل واچ 7 درست بوده است، ادعا می کند. اپل واچ 8 باید به سختی با نسخه قبلی خود تفاوت دارداو گزارش می دهد (منبع: ShrimpApplePro در توییتر).

نوع XL نیز باید بزرگتر و قوی تر باشد. یک مورد تیتانیومی نیز انتظار می رود. در همین حال، اپل فروش نسخه های گران قیمت اپل واچ 7 را آغاز کرده است.منبع طبق اطلاعات جدید، اپل واچ 8 باید فقط در رنگ های Midnight، Starlight، Red و Silver به نظر می رسد. بر این اساس، باید از اپل واچ آبی و سبز خودداری کرد. یک نسخه طلایی را می توان برای نسخه فولاد ضد زنگ ساعت هوشمند حذف کرد، به طوری که فقط گرافیت و نقره در دسترس هستند.

حسگرهای جدید ممکن است در اپل واچ 8 وجود نداشته باشد. در عوض آنها باید فقط با نسخه حرفه ای ساعت هوشمند یافت می شود. برای اندازه گیری دمای بدن، مشتریان باید بیشتر در جیب خود فرو رفته و اپل واچ 8 پرو را انتخاب کنند.

شایعات در مورد اپل واچ 8 روز به روز شدیدتر می شوند. اما آنها دقیقاً پیشگامانه به نظر نمی رسند. گفته می شود که نسل بعدی ساعت هوشمند اپل به سختی با نسل قبلی خود متفاوت خواهد بود. شرایط برای سنسورهای جدید نیز بد به نظر می رسد.

اپل واچ 8: طراحی مانند مدل قبلی

افشاکننده می‌خواهد بداند که اپل با بدنه‌ای از آلومینیوم و فولاد ضد زنگ به طراحی شناخته شده بازگشته است. اگر ثابت شود که درست است، آنگاه با ظاهری که قبلاً داشتیم باقی می ماند از اپل واچ 4 از سال 2018 دانستن حتی با وجود اندازه نمایشگرها، همه چیز می تواند دوباره به همان شکل باقی بماند. قطر 41 و 45 میلی متر پیش بینی می شود. احتمالاً از پردازنده قوی تری نیز استفاده نشده است.