اپل واچ به عنوان مدلی برای یک ویژگی عمل می کند

یک شایعه جدید و نسبتاً معتبر پا را فراتر می گذارد. از این رو “سوئیچ نادیده گرفتن” جدید به عنوان یک دکمه اقدام قابل تنظیم عمل می کند. سپس می توان عملکردهای مختلفی را به آن اختصاص داد (منبع: MacRumors).

دکمه اکشن Apple Watch Ultra احتمالاً به عنوان یک مدل عمل می کند:

این فناوری احتمالاً به روشی مشابه با آیفون ها کار می کند. به عنوان مثال، یک تلفن همراه اپل می تواند از طریق «Find My» پس از خاموش شدن آن یا زمانی که باتری آن اساساً به مدت 24 ساعت «خالی» شده است، پیدا شود.

در زمانی که قرار است مدل های جدید آیفون 15 معرفی شوند، حداکثر در ماه سپتامبر متوجه خواهیم شد که آیا شایعات در هر دو مورد درست است یا خیر.

Apple Watch Ultra با جزئیات

چیزی شبیه به این در حال حاضر کار می کند، زیرا این فناوری در حال حاضر هم برای دکمه هوم در آیفون (در حال حاضر فقط در iPhone SE) و هم برای ترک پد در مک بوک ها استفاده می شود.

iPhone 15 Pro (Max) دکمه اکشن را به همراه Apple Watch Ultra دریافت می کند

شایعات کاملاً آگاه اخیراً جزئیات مهمی را در مورد آیفون 15 آینده به ما آموزش داده است. گفته می‌شود که دو مدل پرو به طور کامل بدون دکمه‌های «واقعی» کار می‌کنند. اما روش‌های جدید اپل برای کار کردن از این هم فراتر می‌رود، همانطور که اکنون باید بدانیم، و اپل واچ اولترا به عنوان الگویی برای این کار عمل می‌کند.

سیب

اگر نمی‌دانید، آیفون در حال حاضر عملکردی مشابه اما نسبتاً پنهان دارد. اینطوری کار می کند استفاده نادرست از پشت تلفن همراه اپل به عنوان “دکمه”. و انواع عملکردها را اختصاص دهید که هر کدام با دو یا سه ضربه زدن به پشت ایجاد می شوند. اگر می‌خواهید خودتان آن را امتحان کنید، می‌توانید پیکربندی لازم را در تنظیمات زیر دسترسی پیدا کنید (مورد منو “Tap” و سپس در پایین “در پشت ضربه بزنید”).

اگه برق قطع بشه چی

و شایعات، جزئیات دیگری را در مورد “کلیدهای حالت جامد” جدید نشان می دهد. اینطوری باید زمانی که سطح شارژ باتری به طور معمول اجازه نمی دهد به کار خود ادامه دهد و به برق برسد. این توسط یک ریزپردازنده جدید بسیار کم انرژی امکان پذیر شده است (منبع: MacRumors).

بیایید به خود یادآوری کنیم: در iPhone 15 Pro (Max)، دکمه‌های کنترل صدا قبلی و سوئیچ قبلی برای بی‌صدا کردن با اصطلاحاً «دکمه‌های حالت جامد» جایگزین می‌شوند. اینها هستند زمینه های حسیکه حس دکمه‌ها و سوئیچ‌های واقعی را با موتورهای داخلی تقلید می‌کنند (که توسط اپل “Taptic Engines” نامیده می‌شود).

اینکه اپل چگونه می‌خواهد اکشن‌های مختلف را تا این حد قابل اجرا کند، هنوز در نهایت مشخص نشده است، اما لازم به ذکر است که اپل واچ اولترا قبلاً چنین دکمه اکشنی دارد. بنابراین منطقی است که اپل دیر یا زود این ایده را به آیفون منتقل کند. یکی ممکن خواهد بود انواع توابع ذخیره شده، فقط چند مثال:

  • سوئیچ را قطع کنید (مانند قبل)
  • لطفا مزاحم نشوید
  • چراغ قوه
  • حالت ذخیره انرژی
  • حالت روشن/تاریک
  • چرخش قفل
  • نمایش صفحه اصلی
آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع