سال آینده تعداد زیادی مک جدید از اپل عرضه خواهد شد. سازنده در حال حاضر آنها را بی سر و صدا و مخفیانه در دامنه عمومی اینترنت آزمایش می کند. پلتفرم بازی Steam در حال حاضر آخرین نشانه ها را در این مورد ارائه می دهد.

سیب

تست های اپل: Steam وجود مک های جدید را فاش می کند

Steam مقادیر کاملاً آموزنده و آماری را برای پلتفرم خود به صورت ماهانه ارائه می دهد. اطلاعات مربوطه را می توان در سخت افزار و نرم افزار کاربران نیز یافت. در لیست رایانه‌های مورد استفاده با سیستم مک، شماره شناسایی مک‌های از قبل شناخته شده نیز ظاهر می‌شود دو مدل جدید که هنوز قابل تخصیص نیست (منبع: Steam از طریق MacRumors).

به طور خاص نامگذاری شود “Mac14.6” و “Mac15.4”. اولین نتایج معیار قبلاً از اولین رایانه ساخته شده بود. به احتمال زیاد، این عدد متعلق به یکی از مک بوک پروهای جدید آینده است. به هر حال، این قطعا یک کامپیوتر با Apple M2 Max جدید است. جانشین M1 Max را باید در مک بوک پرو آینده (مدل های 14 و 16 اینچی) و نسخه جدید مک استودیو پیدا کنید.

به طور کلی، برخی از مک های جدید با به روز رسانی های مربوطه برای سال 2023 انتظار می رود. یک لیست کوتاه:

  • مک بوک پرو (14 و 16 اینچی)
  • مک استودیو
  • مک مینی
  • مک پرو

سال آینده نسبتاً خالی خواهد بود – مک بوک ایر با تراشه M2 که هنوز خیلی تازه است:

MacBook Air 2022: تمام اطلاعات در مورد نوت بوک جدید اپل

2023: سال مک

سه مورد اول ذکر شده احتمالا فقط به‌روزرسانی‌های تراشه‌های مبتنی بر M2 را به طور اصلی دریافت می‌کنند، اما Mac Pro باید یکی را دریافت کند کامپیوتر واقعا جدید اراده. به هر حال، سلف قدیمی‌تر آن هنوز با تراشه‌های اینتل در راه است و قرار است جانشینی کاملاً اصلاح‌شده داشته باشد.

با توجه به دانش فعلی، متأسفانه اپل چنین چیزی را برنامه ریزی نمی کند:

به روز رسانی iMac نیز کاملاً منتفی نیست. امسال با دست خالی رفت و مانند مک مینی منتظر آپدیت M2 است. از سوی دیگر، مک بوک ایر با M2 نباید در سال 2023 به روز رسانی بیشتری دریافت کند. این احتمال وجود دارد که اپل تنها دو سال دیگر یعنی در سال 2024 دوباره لوفتیکوس را بازبینی کند.