اپل به فکر یک گوشی هوشمند کاملا جدید است

اتفاقا اپل اولین سازنده ای نیست که روی چنین صفحه نمایش ها و تلفن های همراه کار می کند. به عنوان مثال، سال‌ها پیش، گزارشی از برنامه‌های پیشگام نمایشگر ال‌جی ارائه کردیم. اما تاکنون چنین دستگاهی برای خرید وجود ندارد.

لنوو اولین تلفن همراه موتورولا را با نمایشگر رول‌آوت به نمایش گذاشت

به وضوح واقع شده است اپل در وسط مسابقه و می تواند به طور کامل فناوری پل “نمایشگرهای تاشو” را در راه به آنجا حذف کند. پس از همه، یک هدف ارزشمندتر به شما اشاره می کند.منبع

ساختار اصلی و طراحی آیفون از سال 2007 تغییر چندانی نکرده است. با این حال، رقبا مدتی است که تلفن های همراه تاشو را امتحان می کنند. تا کنون، اپل هیچ حرکتی برای پرش از این بازار انجام نداده است، اما در عوض می‌تواند به سادگی از این فناوری رد شده و مخفیانه یک انقلاب واقعی گوشی‌های هوشمند را آماده کند.

رقبا قبلاً نمونه‌های اولیه نمایشگرهای رول‌آوت را نشان داده‌اند:

هیجان انگیز: اپل به تعدادی از سنسورها اشاره می کند که در نمایشگر ادغام شده اند. به عنوان مثال، آنهایی که برای اندازه گیری حرکات غیر تماسی سه بعدی هستند. معنی: کاربران می توانند دستگاه را با خود ببرند “ژست های هوا” آن را کنترل کنید، بنابراین حتی نیازی به لمس آن ندارید.

انقلاب هنوز نیاز به زمان دارد

این اولین حق اختراع اپل نیست که ملاحظاتی در مورد نمایشگرهای قابل چرخش دارد. همانطور که AppleInsider می نویسد، اپل حداقل از سال 2017 روی این ایده کار کرده است. بنابراین شخص کاملاً مایل است دیر یا زود چنین آیفونی را در نظر بگیرد.

اما اپل چه می کند، پاسخ سازنده آیفون چیست؟ رازی نیست، اپل درباره نمایشگرهای تاشو تردید دارد، تا کنون فقط علاقه مندان جرات انجام آن را دارند. در غیر این صورت شما مدتها پیش روی این روند جهش داشتید. با این حال، شاید این به سادگی به عنوان یک فناوری انتقالی در نظر گرفته شود که در نهایت می توان از آن صرف نظر کرد.

اپل همچنان به طراحی کلاسیک آیفون – یک – پایبند است شکل نوار با صفحه نمایش لمسی بزرگ. رقبا تمایل بیشتری به آزمایش دارند و شانس خود را با گوشی‌های هوشمندی که نمایشگرشان تا می‌شود امتحان می‌کنند. مهمتر از همه، سامسونگ، رهبر صنعت، به این ایده متقاعد شده است و نسل پنجم این تلفن های همراه را در تابستان امسال ارائه خواهد کرد.

ملاحظات اپل: آیفون با صفحه نمایش قابل چرخش به جای تاشو

در عوض، اپل می‌تواند گام بعدی را فوراً بردارد و a آیفون با نمایشگر چرخشی توسعه دهد. برای مدتی می توان ارجاعاتی به این موضوع در پتنت های مربوطه یافت. فقط الان دوباره یکی است ثبت اختراع جدید در این رابطه ظاهر شد (منبع: AppleInsider).

این به رویکرد اساسی و عملی صفحه نمایشی اشاره می کند که می تواند رول شود. اپل نمایشگر را به عنوان یک “پانل نمایشگر با آرایه پیکسلی” توصیف می کند. صحبت از یکی هم هست “لایه محافظ شفاف”که ممکن است شامل شیشه نیز باشد. سپس باید به صورت موضعی در قسمتی که می‌توان رول کرد نازک کرد تا راحت‌تر کردن صفحه نمایش را جمع کند.