ارزش دانستن دارد: سامسونگ قادر است صفحه نمایش های مختلف OLED را برای هر چهار مدل آیفون 14 ارائه دهد. کره جنوبی ها همه کاره واقعی هستند و می توانند استانداردهای کیفی اپل را حفظ کنند. از سوی دیگر، ال‌جی تنها برای مدل معمولی 6.1 اینچی و آیفون 14 پرو مکس نمایشگر ارائه می‌کند. با این حال، تامین‌کننده با این نمایشگر 6.7 اینچی دست و پنجه نرم می‌کند و با مشکلات تولید مواجه است – گزارش تابستان را هم ببینید. . سامسونگ برای این کار وارد عمل شده و در نهایت باید واحدهای بیشتری را به اپل تحویل دهد. و BOE؟ آنها فقط صفحه نمایش را برای مدل معمولی ارائه می دهند. متأسفانه، این در حال حاضر تقاضای خاصی ندارد.

آیفون بدون نمایشگر چیزی نیست. با این حال، صفحه نمایش از اپل نمی آید، در مورد آیفون 14 هنوز هم وجود دارد در 70 درصد موارد از سامسونگ. شماره 1 تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان و سخت ترین رقیب اپل. بقیه نمایشگرها نیز از LG و BOE هستند (منبع: The Elec).

تولید صفحه نمایش برای آیفون 14: هیچ چیز بدون سامسونگ کار نمی کند

گزارش فعلی نیز سهمیه های دقیق را می شناسد. انتظار می رود اپل از بیش از 120 میلیون صفحه نمایش OLED برای آیفون 14 استفاده کند. بیش از 80 میلیون از آن به سامسونگ، بیش از 20 میلیون به ال جی و کمی کمتر از 6 میلیون به BOE می رسد.

تمام مدل های آیفون 14 در یک نگاه:

این راز بزرگی نیست، اپل مایل است قطعات بیشتر و بیشتری را برای خود آیفون تولید کند و در نتیجه خود را کمتر به تامین کنندگان مختلف وابسته کند. با این حال، این واقعاً با آیفون 14 کار نمی کند، زیرا بدون کمک رقبا، اپل نمی تواند تلفن همراه را در جاده ها قرار دهد.

سیب

به طور خلاصه: اپل به خصوص با مدل های گران قیمت Pro کاملاً به سامسونگ وابسته است و به آن وابسته است. در بلندمدت، سازنده آیفون مطمئناً استقلال بیشتری می خواهد، اما در حال حاضر باید واقعیت را بپذیرد. در کوتاه‌مدت تا میان‌مدت، شما همچنان در دست سامسونگ هستید.