اپل از مشکلات آزار دهنده مراقبت می کند

همه چیز در مورد سری فعلی آیفون 14 در ویدیو:

دکمه های جدید فقط برای آیفون 15 پرو و ​​مکس

مسلم است که دکمه های حالت جامد بخشی از بازی در همه مدل های آیفون 15 نخواهد بود. به احتمال زیاد در عوض مدل های استاندارد سری آیفون 15 یکسان خواهند بود مکانیک کلید سنتی مانند سری آیفون 14.

اکنون جزئیات بیشتری در مورد نحوه عملکرد آن ظاهر شده است. یک خودی ناشناس ادعا می کند که متوجه شده است که کلیدهای حالت جامد برای نیازهای کاربر قابل تنظیم هستند. به طور خاص، حساسیت را به صورت جداگانه پیکربندی کنید مجوز. باید یک تنظیم حساسیت جدید برای این وجود داشته باشد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

همچنین، اینسایدر فاش کرده است که آیفون 15 پرو (Max) دارای یک تراشه جدید بسیار کم انرژی خواهد داشت. این ظاهرا به دکمه‌های جدید صدا و پاور اجازه می‌دهد حتی زمانی که گوشی هوشمند خاموش است یا باتری خالی است، کار کنند (منبع: MacRumors).

اپل در حال کار بر روی دکمه های جدید برای آیفون 15 پرو (Max) است. اکنون جزئیات جدیدی آشکار شده است: کلیدهای حالت جامد را می توان با نیازهای کاربر تطبیق داد. روکش ها و دستکش های محافظ دیگر نباید مشکل ساز باشند.

سیب

آیفون 15 پرو: دکمه هایی با حساسیت فردی

ما چند هفته است که می دانیم که اپل دکمه های کناری آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس را تغییر دهید تبدیل می شود. این توسط یک سازنده لوازم جانبی تایید شده اپل فاش شده است. اینها قرار است کلیدهای حالت جامد با بازخورد لمسی باشند. وقتی نوبت به کنترل صدا می رسد، صاحبان می توانند انتظار یک دکمه کاملا جدید و یکپارچه را داشته باشند که در هر دو جهت کار می کند.

حساسیت کلیدها احتمالاً باید مشکل احتمالی را برطرف کند. اگر مالک اوست آیفون را در یک قاب محافظ قرار دهید یا خودتان دستکش بپوشید، کلیدهای خازنی جدید ممکن است آنطور که انتظار می رود کار نکنند.