اپل آلمان را در جای خود قرار داده است

آنچه در حال حاضر باید در مورد Apple Vision Pro بدانید:

اولین “کامپیوتر فضایی” اپل در سال 2023 در دسترس نخواهد بود. عینک های داده نوآورانه تا سال 2024 به فروش نخواهند رسید. در آلمان اما باید خیلی بیشتر منتظر بمانیم، زیرا طبق خواست اپل، کشورهای دیگر همچنان از ما جلوتر هستند.

سیب

به گفته وی با توجه به وضعیت فعلی دانش پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی و در عین حال کانادا دو کشور بعدی باشید که Apple Vision Pro در آنها به فروش می رسد. قرار است در مقطعی این اتفاق بیفتد پایان سال 2024 اتفاق افتاد (منبع: بلومبرگ).

کشورهای بیشتری در حال آمدن هستند اواخر سال آینده این چیزی است که در بیانیه مطبوعاتی Vision Pro از 5 ژوئن سال جاری می گوید. بتن کم. اظهارات مارک گورمن، مدیر شناخته شده اپل و گزارشگر بلومبرگ، قبلاً مفصل تر است.

با توجه به این موضوع، Kaan Gürayer، همکار GIGA، یک استراتژی فروش عمیق برای Apple Vision Pro ایجاد کرد. درست مانند مدل فروش Vorwerk، باید عینک های داده را در نظر گرفت معادل Thermomix محبوب در مهمانی های فروش مربوطه در خانه برای نشان دادن به مشتریان بالقوه و در نتیجه جذب افراد علاقه مند.

کمی بعد یکی موج دوم بین المللی شدن در سراسر اروپا و آسیا دور بزن بعد باید نوبت ما باشد. به گفته گورمان، کشورهای فرانسه، آلمان، استرالیا، چین، هنگ کنگ، ژاپن و کره در نظر گرفته شده اند.

مهم دانستن: به گزارش گورمان اپل در ابتدا به فروش مستقیم پایبند است. بنابراین Vision Pro فقط تا سال 2025 برای خرید مستقیم از اپل در دسترس خواهد بود. حتی ممکن است در ابتدا مشاوره در فروشگاه اپل اجباری شود، زیرا محصول نیاز به مشاوره زیادی دارد.

با Vision Pro، اپل می‌خواهد در سال‌های آینده به ایجاد لحن برای فناوری رایانه ادامه دهد. اما عینک های داده کالایی کمیاب خواهند بود و بلافاصله در همه جا در دسترس نیستند. طبق برنامه رسمی اپل، Vision Pro در بهار عرضه خواهد شد 2024 در فروشتنها در آمریکا و سپس فقط در فروشگاه های اپل و فروشگاه آنلاین.

اپل ویژن پرو: آلمان باید منتظر بماند

با توجه به شبکه ناقص مکان ها، فروشگاه های اپل در این کشور مطمئناً یکی هستند افزودنی مفید برای فروش فقط در فروشگاهمنبع

به طور خلاصه: مهمترین بازارهای اپل. سوئیس و اتریش احتمالا آنجا نیستند. هر کسی که در آنجا زندگی می کند و دوست دارد یک اپل ویژن پرو داشته باشد، بهتر است برای خرید به آلمان برنامه ریزی کند.

تا سال 2025: خرید فقط از اپل امکان پذیر است