شرکت برلینی Teufel مخفف صدای مهیج در مورد سیستم های سینمای خانگی، نوارهای صوتی، هدفون و بلندگوها است. با این حال، به طور معمول، دستگاه ها به خصوص ارزان نیستند. با این حال، سازنده جمعه سیاه را ترجیح داده است و در حال حاضر معاملات عالی را به شما ارائه می دهد. در اینجا شما تمام جزئیات را دریافت می کنید.

«Novembermania» در Teufel: مجموعه‌ها و هدفون‌های سینمای خانگی بسیار کاهش یافته است

در Teufel شما بلند می شوید 6 نوامبر تخفیف های بزرگ حتی قبل از جمعه سیاه (به پیشنهاد Teufel مراجعه کنید). با کد VKF-WGGY-UWI همچنین می توانید در هزینه های حمل و نقل صرفه جویی کنید. اگر به دنبال صدای بی نقص سینمای خانگی هستید، به سرعت آنچه را که به دنبال آن هستید در اینجا پیدا خواهید کرد و می توانید مقدار زیادی صرفه جویی کنید.

به پیشنهادات جمعه سیاه در Teufel

اگر نمی‌خواهید هنگام تماشای فیلم در خانه صدای واقعاً خوبی نداشته باشید، باید به مجموعه‌های سینمای خانگی نگاهی بیندازید:

 • هر کسی که به سیستم فشرده 2.1 برای سینمای خانگی متکی است، باید جایزه Stiftung Warentest را دریافت کند. Cinebar 11 شامل ساب ووفر فقط 299.99 یورو (به جای 449.99 یورو) در Teufel. در اینجا 8 درایور پرتاب طولانی، 8 تقویت کننده قدرت، یک سیستم دو طرفه و یک ساب ووفر T 6 با کنترل بی سیم با قیمت بسیار مناسب دریافت می کنید. البته نوار صوتی با Dolby Vision سازگار است.
 • که مجموعه Ultima 40 5.1 Surround با قیمت 699.99 یورو (به جای 999.99 یورو) شامل یک ساب ووفر، دو بلندگوی قفسه کتاب، یک بلندگوی مرکزی و دو بلندگوی روی زمین است.
 • اگر می خواهید فضای کمتری در اتاق نشیمن خالی کنید، می توانید دو بلندگوی روی زمین را نیز انتخاب کنید. Ultima 40 به قیمت 299.99 یورو (به جای 499.99 یورو).
 • بلکه باریک Cinebar Lux با قیمت 599.99 یورو فروخته شد (به جای 899.99 یورو) کاهش یافته است. نوار صوتی با پشتیبانی از سه بعدی دارای یک ساب ووفر یکپارچه، چهار غشای باس غیر فعال و یک اتصال HDMI با پشتیبانی از ARC/CEC است.

در ویدیوی زیر به شما نشان می دهیم که هنگام خرید نوار صوتی باید به چه نکاتی توجه کنید:

فروش بلندگوهای درجه یک در Teufel

 • نکته برجسته در فروش قطعا بلندگوی برنده آزمون است Rockster Cross که در حال حاضر فقط 279.99 یورو است (به جای 349.99 یورو). اسپیکر استریو بلوتوث ضد جت، ضد ضربه است و به گفته سازنده، عمر باتری آن تا 16 ساعت است. Stiftung Warentest این را ارزیابی می کند راکستر کراس با یادداشت “بسیار خوب” (1.4). آزمايش كنندگان به ويژه تحت تاثير صدا (1.0) و پايداري (1.0) قرار گرفتند. بنابراین دقیقاً دو موردی که در یک اسپیکر بلوتوث قابل حمل اهمیت ویژه ای دارند.
 • بلندگوی استریوی بلوتوث کوچک قابل حمل کمی کوچکتر است، در هر کوله پشتی قرار می گیرد و بنابراین استفاده از آن بسیار انعطاف پذیر است. دارای بلوتوث aptX برای پخش موسیقی، بلندگو و تا 16 ساعت عمر باتری. از اسپیکر Motiv Go از Teufel اکنون با قیمت 179.99 یورو در دسترس است (به جای 249.99 یورو).
 • حتی دستی تر: Boomster Go 69.99 یورو است (به جای 99.99 یورو) کاهش یافته است. اجازه ندهید اندازه کوچک شما را گول بزند، زیرا با بدنه ضدآب و لاستیکی محافظت در برابر تأثیرات محیطی را نیز ارائه می‌کند، سطوح بالایی را بدون اعوجاج با درایور بیس کامل و غیرفعال تضمین می‌کند و عمر باتری تا 10 ساعت را ارائه می‌دهد. .
به پیشنهادات جمعه سیاه در Teufel

هدفون و گوش گوش توفل با و بدون ANC

 • هرکسی که ورزش می کند باید برود Airy Sports تنها با 49.99 یورو (به جای 119.99 یورو). برنده‌های Stiftung Warentest در حال حاضر بسیار کاهش یافته‌اند و نه تنها جای مناسبی را در گوش ارائه می‌دهند، بلکه ضد آب هستند (IPX7)، بلوتوث با aptX و زمان اجرا تا 25 ساعت را ارائه می‌دهند.
 • اگر ظاهر اسپرت را دوست ندارید و بیشتر به دنبال جایگزینی برای AirPods با صدایی غنی هستید، ما این مورد را به شما پیشنهاد می کنیم. “Airy True Wireless” به قیمت 79 یورو (به جای 149.99 یورو). علاوه بر بیش از 25 ساعت کارکرد با قاب شارژ و 6 ساعت کارکرد، in-ears بلوتوث 5.0 با AAC را نیز ارائه می دهد. علاوه بر این، آنها ضد آب و پاشش و جت هستند و در برابر گرد و غبار مقاوم هستند.
 • را “Real Blue TWS” به قیمت 89.99 یورو (به جای 149.99 یورو) دارای “کنسل کننده نویز فعال” (ANC) و یک حالت شفافیت است که به شما امکان می دهد صدای بیرون را بشنوید. کل زمان پخش 25 ساعت بدون ANC و بیش از 18 ساعت با ANC با استفاده از جعبه شارژ ارائه شده است. Stiftung Warentest نیز راضی است و به هدفون نمره “خوب (2.3)” می دهد. ANC (1.7)، راحتی پوشیدن، هندلینگ (2.3) و صدا (2.4) عملکرد خوبی داشتند. علاوه بر این، آنها همچنین ضد پاشش و جت آب و مقاوم در برابر گرد و غبار هستند.
 • با خرید 41 درصد تخفیف کامل وجود دارد هدست بازی قفس Teufel، زیرا این فقط از 169.90 یورو به تنها است 95 یورو کاهش. پیشنهادی که نه تنها برای گیمرها جالب است، زیرا این هدست که با کنسول ها، رایانه های شخصی، گوشی های هوشمند و تبلت ها سازگاری دارد، برای استفاده روزمره در دفتر کار خانگی برای ویدئو کنفرانس نیز مناسب است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.