اولین صرفه جویی در تبلت جدید اپل


iPad جدید 2022 گران شده است، واقعاً گران است. هر کسی که هنوز به نسل دهم تبلت اپل علاقه دارد، می خواهد کمتر از آنچه که مستقیماً در اپل پرداخت می کند، بپردازد. نگاهی به بازار امید می دهد، زیرا قیمت ها کم کم شروع به کاهش می کنند.

در اپل، ارزان‌ترین آی‌پد نسل دهم حداقل 579 یورو قیمت دارد که 200 یورو بیشتر از قیمت نسل قبلی مستقیم اپل در سال گذشته است. اما اگر از اپل خرید نکنید، می‌توانید چند هفته پس از ارائه پس‌انداز کنید. حدود 3 درصد در حال حاضر معمولاً در آنجا هستند. در حال حاضر حتی بیشتر وجود دارد، یعنی حدود 7 درصد.

iPad 2022 در حال حاضر در eBay با کد ارزان تر است

اینطوری پرداخت می کنیم در eBay با استفاده از کد کوپن “POWEREBAY6” به جای 576.95 نشان داده شده در آنجا فقط 542.33 یورو (مشاهده در eBay). با این حال، این کد در 4 نوامبر منقضی می شود. سپس مجدداً در بازار آزاد با سایر ارائه دهندگان حدود 550 یورو پرداخت می کنیم (مقایسه قیمت را در Idealo ببینید).

Apple iPad 64GB، تبلت PC، آبی، 27.69 سانتی متر (10.9") 64 گیگابایت

Apple iPad 64GB، تبلت PC، آبی، 27.69 سانتی متر (10.9 اینچ)، 64 گیگابایت

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 11/02/2022 ساعت 14:48

اگر می خواهید حتی بیشتر پس انداز کنید، باید صبور باشید. نسل نهم آی‌پد 2021 تقریباً 10 ماه پس از عرضه به پایین‌ترین قیمت عمومی خود رسید و در تابستان امسال صرفه‌جویی در حدود 15 درصد امکان‌پذیر بود. اما اکنون پس از اینکه اپل به طور رسمی قیمت ها را 50 یورو افزایش داد، قیمت ها دوباره اینجا و آنجا افزایش می یابد. از نظر تئوری، اگر یورو در برابر دلار آمریکا به تضعیف خود ادامه دهد، قیمت مدل فعلی ممکن است دوباره افزایش یابد. Ergo: همیشه بازار ارز را زیر نظر داشته باشید و اگر شک دارید، زیاد منتظر نمانید.

گذشته از همه اینها: حداکثر تا ژانویه، باید یک تخفیف معمولی 5 درصدی اینجا و آنجا در مقایسه با قیمت پیشنهادی اپل وجود داشته باشدحداقل زمانی که به توسعه قیمت و کاهش قیمت نسخه قبلی نگاه می کنیم.

مدل جدید اپل در ویدیو ارائه شده است:

تریلر iPad و iPad Pro 2022

آیا آیپد ارزشش را دارد؟

سوال باقی می ماند: آیا آیپد 2022 اصلا ارزشش را دارد؟ در مقاله دیگری آیپد ایر 2020 یا مدل فعلی را توصیه کردیم. قیمت اضافی نسبتاً کم ارزش آن را دارد، هرچه باشد، Air نمایشگر بهتری دارد زیرا کاملاً چند لایه است و Apple Pencil 2 جدیدتر نیز مستقیماً پشتیبانی می شود. آداپتور نورپردازی دیوانه‌وار USB-C برای نسل دهم آی‌پد و مداد اصلی مورد نیاز نیست. با این حال، اگر قیمت آی‌پد 2022 به کاهش خود ادامه دهد و ارزش آن در آینده زیر 500 یورو ثابت بماند، مدل جدید به انتخاب بازمی‌گردد. در حال حاضر ما هنوز هوا را ترجیح می دهیم.منبع