اولین ساعت هوشمند گوگل واقعا می تواند این کار را انجام دهد

طراحی گوگل پیکسل واچ در ویدیو:

Google Pixel Watch: قیمت و در دسترس بودن

اکوسیستم گوگل همچنان در حال رشد است. (منبع تصویر: گوگل)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 06/10/2022 17:48

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 06/10/2022 17:48

توابع ویژه نیز هستند که SOS اضطراری و تشخیص تصادف پشتیبانی می کند. با این حال، تشخیص تصادف تا زمستان کار نخواهد کرد و اتصال 4G برای عملکرد SOS اضطراری مورد نیاز است. اگر اتفاقی برای شما بیفتد این به شما کمک می کند. SOS اضطراری نه تنها می تواند به نجات هشدار دهد، بلکه می تواند مخاطبین قابل اعتمادی را که می توانید از قبل مشخص کنید نیز آگاه کند. اگر مثلاً سقوطی تشخیص داده شود به آنها اطلاع داده می شود.

قیمت ساعت پیکسل در نسخه وای فای 379 یورو و در نسخه 4G 429 یورو. می‌توان آن را مستقیماً پیش‌سفارش کرد و در 13 اکتبر 2022 عرضه خواهد شد. نسخه ای با قاب با قطر 41 میلی متر در سه رنگ مشکی مات، نقره ای جلا و طلایی شامپاین ارائه می شود. دستبندهای مختلفی وجود دارد. این کیس از 80 درصد فولاد ضد زنگ بازیافتی ساخته شده است.

Google Pixel Watch - ساعت هوشمند Android با ردیابی فعالیت - ساعت ردیابی ضربان قلب - Matte B

گوگل با پیکسل واچ اولین ساعت هوشمند خود را معرفی کرد که در رقابت مستقیم با اپل واچ و گلکسی واچ سامسونگ است. در حالی که اپل و سامسونگ سال ها تجربه دارند، گوگل به عملکردهای تناسب اندام و اکوسیستم تلفن های پیکسل متکی است.

گوگل

گوگل پیکسل واچ معرفی شد

Google Pixel Watch و Buds Pro یک واحد در ورزش تشکیل می دهند. (منبع تصویر: گوگل)
Google Pixel Watch – ساعت هوشمند Android با ردیابی فعالیت – ساعت ردیابی ضربان قلب – Matte B

در غیر این صورت، پیکسل واچ به سیستم عامل Wear OS مجهز شده و برای کار با گوشی های هوشمند پیکسل و همچنین سایر دستگاه های اندرویدی بهینه شده است. اکوسیستم در اینجا باید به وضوح قابل توجه باشد. مهم ترین سرویس ها مانند Google Assistant، Wallet، Maps و غیره پشتیبانی می شوند. همچنین می توانید از ساعت هوشمند به عنوان یک ماشه برای دوربین خود با یک تصویر پیش نمایش استفاده کنید. هر دو می‌توانید از طریق صفحه‌های ساعت و همچنین از طریق دستبند، Pixel Watch را به‌صورت جداگانه با خود تطبیق دهید.

گوگل دستبندهای زیادی را برای ساعت پیکسل ارائه می دهد. (منبع تصویر: گوگل)
ساعت پیکسل گوگل سال هاست که در میان شایعات بوده است. در سال 2019، گوگل اعلام کرد که قصد دارد Fitbit را خریداری کند و آن را در سال 2021 تکمیل کرد. به همین دلیل است که ادغام Fitbit نیز بخش مهمی از ساعت پیکسل است. گوگل مطمئن شده است که مقادیر به دست آمده با پیکسل واچ نیز بسیار دقیق هستند. به عنوان مثال، می توانید ضربان قلب یا خواب را ردیابی کنید. این ساعت سطح سلامت و تناسب اندام شما را کنترل می کند. در مجموع 40 حالت ورزشی برای انتخاب وجود دارد. نیز وجود دارد یک عملکرد ECG که در آلمان نیز پشتیبانی می شود. گوگل آن را برای ما تایید کرد.

Google Pixel Watch - ساعت هوشمند Android با ردیابی فعالیت - ساعت ردیابی ضربان قلب - Matte B

Google Pixel Watch – ساعت هوشمند Android با ردیابی فعالیت – ساعت ردیابی ضربان قلب – Matte B

را گفته می شود عمر باتری پیکسل واچ 24 ساعت است، اما با نمایشگر همیشه روشن فعال نمی توان به آن دست یافت. عمر باتری باید کمی ضعیف تر باشد. صفحه نمایش باید به ویژه روشن باشد و به 1000 نیت برسد. این خوانایی خوب در فضای باز را تضمین می کند. از نظر بصری، ساعت به دلیل شکل گرد و لبه های پهن اطراف صفحه، سلیقه ای است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع