اولین تصویر از مدل ارزان قیمت شایعات را تایید می کند

اکنون نوعی مدرک وجود دارد، یا حداقل شواهد محکم، زیرا این اولین تصویر از آیفون 15 معمولی در لانگ شات به نظر می رسد “جزیره پویا” تایید می کند. این تصویر توسط افشاگر “Unknownz21” در اختیار همکاران MacRumors قرار گرفت. او قبلاً اولین تصویر از آیفون 15 پرو را منتشر کرده بود و سپس تغییر اپل به USB-C و دور شدن از لایتنینگ را تایید کرد. تصویر دوم از مدل معمولی اکنون نیز تغییر اتصال مدل های استاندارد را تایید می کند.

به گفته MacRumors، این یک نمونه اولیه از آن است آیفون 15 در مراحل اولیه، در داخل اپل “D37” نامیده می شود. اگرچه تغییرات طراحی هنوز از نظر تئوری امکان پذیر است، اما بعید است. خط آخر: بهتر است به طراحی نشان داده شده در تصاویر عادت کنیم.

هنگامی که اپل به اصطلاح “جزیره پویا” را با آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس به عنوان جایگزینی چند منظوره برای ناچ قبلی معرفی کرد، خریداران نسخه استاندارد با حسادت به آن نگاه کردند. آیفون 14 و آیفون 14 پلاس معمولی باید بدون آن کار کنند. اما ماه هاست که شایعاتی مبنی بر اینکه اپل امسال به دو مدل استاندارد آیفون 15 این ویژگی مفید را می دهد، شنیده می شود.

تصویر به وضوح نشان می دهد: آیفون 15 ارزان “جزیره پویا” را دریافت می کند

دیدن “جزیره پویا” خوب است. (منبع تصویر: Unknownz21)

آنچه را که تصویر مستقیماً آشکار نمی‌کند، توسط نقشه‌های طراحی دیگر یا مدل‌های رایانه‌ای بر اساس آنها آشکار می‌شود که برای همکاران در 9to5Mac در دسترس است. آنها همچنین ادغام “جزیره پویا” را در آیفون 15 معمولی تأیید می کنند، اما سپس نمایشگر کمی بزرگتر را نیز پیشنهاد می کنند – 6.2 به جای 6.1 اینچ. همچنین می توانید ببینید که اپل همچنان از دکمه های واقعی برای مدل معمولی استفاده می کند. فقط مدل‌های Pro باید کلیدهای حسگر شایعه‌ای را دریافت کنند که حس و هابی شبیه به ترک‌پد مک‌بوک را شبیه‌سازی می‌کند.

خلاصه شده: تقریباً نیم سال قبل از عرضه آیفون 15 جدید، تصویر تلفن همراه جدید اپل به طور فزاینده ای واضح می شود. مانند سال‌های گذشته، شایعات و افراد آگاه به اندازه‌ای فاش می‌شوند که اپل احتمالاً در ماه سپتامبر غافلگیر کردن مشتریان خوش‌خوان را برایش مشکل خواهد کرد.

نحوه عملکرد «جزیره پویا» در ویدیو توضیح داده شده است:

آیفون 14 پرو (حداکثر): جزئیات جزیره پویا

اما اپل در حال تغییر بیشتر است

چند روز پیش اولین تصویر واقعی از آیفون 15 پرو سروصدا به پا کرد و همین منبع هم اکنون اولین تصویر از آیفون 15 معمولی را ارائه می دهد. اگر دقت کنید، می توانید جزئیات مهمی را مشاهده کنید. امیدهای بسیاری از کاربران اپل پس از یک سال انتظار بالاخره باید محقق شود و شایعات تایید می شوند.

سیب

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع