اولین اطلاعات داغ در مورد هدفون های پیشرفته جدید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

سوابق FCC بیان می کند که بلوتوث 5.3 استفاده می شود (منبع: واکمن بلاگ). این به نوبه خود، نشانه ای قوی از سازگاری سونی با استاندارد جدید است صدای بلوتوث LE تلاش می کند مزایای احتمالی عبارتند از بهبود کیفیت صدا در نرخ انتقال داده پایین و ویژگی های پخش، مانند دریافت اعلان ها در مکان های عمومی (مثلاً در فرودگاه).

جانشین هدفون برتر WF-1000XM4 سونی کجاست؟ طبق آخرین اطلاعات، WF-1000XM5 در حال حاضر در بلوک های شروع است. آنچه می دانیم و آنچه می خواهیم – اینجا در نمای کلی.

در غیر این صورت، پیشرفت های معمول را می توان فرض کرد: صدا حتی بهتر می شود، که حذف نویز حتی موثرتر است، را عمر باتری شاید کمی بیشتر کمی حساس عملیات لمسی WF-1000XM4 هنوز می تواند بهینه شود. با بلوتوث چند نقطه ای شما همچنین می توانید برای اتصال همزمان با چندین دستگاه محاسبه کنید. در قیمت اگر افزایش یابد، RRP 250 تا 300 یورو واقع بینانه است، شاید حتی بیشتر.

اپل قبلا AirPods Pro (نسل دوم)، Bose را با Earbuds QuietComfort 2 نیز ارائه کرده است. اکنون نوبت سونی است، زیرا WF-1000XM4 قبلاً در سال 2021 عرضه شده بود – و در این بین فشار رقابتی در بخش بی سیم واقعی مورد بحث دوباره افزایش یافته است.

Sony WF-1000XM5 ممکن است در ماه می 2023 عرضه شود

شایعات جدیدی در مورد گام بعدی سونی در نبرد برای تاج هدفون وجود دارد. همانطور که اغلب اتفاق می‌افتد، این موارد از یک ورودی با مرجع ایالات متحده “کمیسیون ارتباطات فدرال” (FCC) آمده است. به بیان ساده، هر دستگاهی که به نحوی انتقال می‌دهد (مثلاً از طریق بلوتوث) در اینجا فهرست شده است – و چند ماه قبل از شروع فروش. تحت شماره مدل مرموز YY2963 (منبع: FCCID) اطلاعاتی در مورد “هدست استریو حذف نویز بی سیم” وجود دارد که احتمالاً جانشین مدل برتر فعلی WF-1000XM4 باید اقدام کند اعتقاد بر این است که نام نهایی سونی WF-1000XM5 حداقل اگر سونی به طرح قبلی وفادار بماند، چنین خواهد بود.

جدا از شماتیک ها، هنوز چیز زیادی در مورد Sony WF-1000XM5 برای دیدن وجود ندارد. (منبع تصویر: FCCID)

مدل برتر فعلی WF-1000XM4 هنوز هم یکی از بهترین هدفون های بی سیم واقعی است که می توانید بخرید. مهمتر از همه، کیفیت صدای بسیار خوب و حذف نویز موثر شگفت‌انگیز (ANC) همچنان استاندارد بالایی را برای محصولات رقیب تعیین می‌کند – در گزارش تست ما در مورد آن بیشتر توضیح داده شده است. اما: طراحی حجیم – همچنین با توجه به Apple AirPods Pro (نسل دوم) – نقطه ضعف پرچمدار بی سیم واقعی فعلی سونی است. با این حال، شرکت ژاپنی از آن زمان استراحت نکرده و یک مدل میان رده جالب با Linkbuds S (نمایش در آمازون) توسعه داده است که به وضوح فشرده تر هنگامی که WF-1000XM4 از کار می افتد. مطلوب است که سونی WF-1000XM5 آینده را نیز کوچک کند تا راحتی پوشیدن را حتی برای گوش‌های کوچک افزایش دهد.

Sony Linkbuds S (سمت چپ) به طور قابل توجهی فشرده تر از WF-1000XM4 بزرگ است. (منبع تصویر: GIGA)
Sony LinkBuds S اکنون از 134.99 یورو در آمازون

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 02/28/2023 02:53

“درخواست محرمانه بودن” که سازنده به FCC ارسال می کند، از انتشار عکس های هدفون و تنظیمات آزمایشی تا پایان ماه اوت جلوگیری می کند. تجربه نشان داده است که محصول نهایی اغلب قبل از پایان چنین دوره ای ظاهر می شود. WH-1000XM5 (نمایش در آمازون) در می 2022 و WF-1000XM4 (نمایش در آمازون) در ژوئن 2021 ارائه شد. بنابراین در محدوده احتمالی است که Sony WF-1000XM5 در ماه می 2023 ظاهر می شود.

چه پیشرفت هایی در Sony WF-1000XM5 انتظار می رود