انیمه هایپ تریلر و جدول زمانی انتشار دریافت می کند

به هر حال، اگر به طور کلی به مدیوم انیمه علاقه دارید، پس نباید فیلم زیر را از دست بدهید. Suzume از ماه آوریل در سینماهای آلمان آغاز می شود. فیلم از همان کارگردان نام توست!

هیاهویی که پیرامون سطح بندی انفرادی وبتون وجود دارد بسیار زیاد است! در طول دوره فعال خود (2018 تا 2021)، manhwa، همتای کره‌ای مانگای ژاپنی، بیشتر از Dragon Ball، Naruto یا One Piece در سایت‌های غیرقانونی قابل دسترسی بود. در این رابطه، گمانه زنی های اولیه در اینترنت در مورد اقتباس احتمالی انیمیشن وجود داشت.

وب‌تون فوق‌العاده محبوب Solo Leveling در سال آینده یک انیمه خواهد داشت. اکنون اولین تریلر منتشر شده است که مدت زمان انتشار را نیز محدود می کند. آنچه را که باید در مورد انیمه جدید سازندگان Sword Art Online بدانید، به شما خواهیم گفت.

انیمه

اولین تریلر بازی Solo Leveling در اینجا منتشر شد

اتفاقا به موازات انیمه نیز قرار گرفته است یک بازی ویدیویی در مورد سطح بندی انفرادی در فرایند توسعه. ما تمام اطلاعات مهم در مورد Solo Leveling: Arise را در این ویدیوی TikTok خلاصه کرده ایم:

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 03/22/2023 03:58

خب چند ماه بعد یکی هم هست اولین تریلر شگفت زده شدن از:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

این انیمیشن توسط A-1 Pictures تولید شده است. این استودیوی ژاپنی بیشتر برای Sword Art Online شناخته شده است. این نمونه کارها همچنین شامل انیمه های محبوب دیگری مانند Kaguya-sama: Love is War، 86 یا Lycoris Recoil است. همه از طریق Crunchyroll در دسترس هستند!

با این حال، هنوز زمان زیادی تا انتشار باقی است! اینگونه سطح بندی سولو می شود احتمالا در ژانویه 2024 در Crunchyroll شروع کنید.

تراز انفرادی بازی ویدیویی را دریافت می کند

Manwha حتی برای مدتی در صدر جدول مانگا در آمازون قرار گرفت:

سطح بندی انفرادی 01
انیمه Solo Leveling سپس سال گذشته منتشر شد به طور رسمی توسط ناشر Crunchyroll اعلام شد!

بنابراین، به احتمال زیاد، طرفداران انیمه می توانند مشتاقانه منتظر باشند اجرای با کیفیت خوشحال باش!

سطح بندی انفرادی 01