اندروید 13 برای گوشی های سامسونگ آماده است: برنامه به روز رسانی تنظیم شده است

به روز رسانی اندروید 13 تمام نوآوری هایی را که گوگل معرفی کرده است یکپارچه می کند. سامسونگ همچنین از رابط کاربری خود با One UI 5.0 استفاده می کند و همچنین برخی از نوآوری ها را از دست داده است. بهبودهایی در چندوظیفه‌ای، گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتر برای صفحه‌های شروع و قفل، نوآوری‌های نوری، بهینه‌سازی در اکوسیستم با همکاری بهتر بین دستگاه‌های سامسونگ، عملکردهای جدید دوربین و بهبود امنیت وجود دارد. آخرین نسخه بتای اندروید 13 در حال حاضر در گوشی های هوشمند گلکسی اس 22 موجود است، اما عرضه نهایی نسخه نهایی در ماه اکتبر در سراسر جهان انجام خواهد شد.

سامسونگ هفته های زیادی را صرف بهینه سازی اندروید 13 و رابط کاربری One UI 5.0 برای گوشی های هوشمند گلکسی اس 22 کرد. در این میان، بسیاری از تلفن های همراه گلکسی دیگر نیز برای نرم افزار جدید تطبیق داده می شوند. پس از مدت ها انتظار، برنامه برای اولین آپدیت اکنون تنظیم شده است.

سامسونگ الکترونیکس

اندروید 13 برای گوشی های سامسونگ آماده است

در جولای 2022، گوگل اندروید 13 را تکمیل کرد و آن را برای گوشی های هوشمند پیکسل خود منتشر کرد. سه ماه بعد، سامسونگ نیز عرضه نهایی اولین گوشی های هوشمند گلکسی را آغاز می کند. سامسونگ رسما اعلام کرد که اندروید 13 با One UI 5.0 آماده است. اولین به روز رسانی برای گوشی های هوشمند گلکسی اس 22 در اکتبر 2022 منتشر می شود:

زمان دقیق آپدیت شدن سایر گوشی های سامسونگ به اندروید 13 هنوز مشخص نیست. انتظار داریم حدود یک ماه فاصله داشته باشیم. اما احتمالاً سامسونگ ابتدا نگاهی به نحوه عملکرد آن بر روی گوشی‌های هوشمند گلکسی S22 خواهد انداخت و سپس گوشی‌های هوشمند بیشتری را ذره ذره عرضه خواهد کرد. مشخص است که نسخه نهایی به زودی شروع می شود و پس از آن به روز خواهید شد.منبع

سامسونگ رسما اعلام کرد که آپدیت اندروید 13 برای گوشی های هوشمند گلکسی اس 22 در ماه اکتبر ارائه می شود. اما تست‌های بتا این نرم‌افزار در حال حاضر بر روی گلکسی اس 21، گلکسی اس 20 و حتی تلفن‌های همراه میان‌رده گلکسی A52 در حال اجراست. به محض اینکه نرم‌افزار کامل شد و برای گوشی‌های هوشمند عرضه شد، معمولاً زمان زیادی طول نمی‌کشد تا تنظیمات روی تلفن‌های همراه دیگر انجام شود.

چه چیز دیگری با اندروید 13 برای شما تغییر خواهد کرد:

گوشی های بیشتر سامسونگ به دنبال خواهد داشت