انحصار PC قبل از پایان؟ بازی افسانه ای بلیزارد می تواند برای کنسول عرضه شود

بازیکنان همچنین می توانند به بالا نگاه کنند چهار منطقه جدید و بزرگ مشتاقانه منتظر کشف هستیم و اژدها سواری تکمیل کننده پروازهای عادی در جزایر اژدها در آینده خواهد بود.منبع

او اخیراً در ویدئویی به شایعه آمدن WoW برای کنسول‌ها پاسخ داد و به سرعت مشخص شد که این برای او بوده است. به دلیل کاهش پیوسته تعداد بازیکنان عالی است خواهد شد باید در دسترس توده بزرگتری قرار گیرد. یک مثال خوب Final Fantasy XIV است – این بازی در سال 2010 برای رایانه های شخصی منتشر شد، اما اکنون برای PS4 و PS5 نیز در دسترس است و با آن بسیار موفق بوده است.

“اگر شما این استریمر گفت: “اگر ما می توانستیم WoW را به کنسول بیاوریم، فکر می کنم به مایکروسافت انگیزه بیشتری برای ادامه توسعه WoW و بهبود آن می دهد.”

زبان ها:انگلیسی آلمانی

بستر، زمینه:Windows PC، Mac OS X

WoW: داده کاویان شواهدی از پشتیبانی کنترلر کشف کردند

Asmongold همچنین به آینده بیشتر فکر می کند. معامله بین مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد تا کنون بسته شده است. پس از فارغ التحصیلی، برندهای بزرگی مانند Overwatch، Starcraft و همینطور World of Warcraft به مایکروسافت و سپس می توان کاری با بازی انجام داد.

قبلاً در ماه سپتامبر، استخراج کنندگان داده در Dragonflight کشف شده بودند نشانه های پشتیبانی رسمی کنترلر برای پلی استیشن، ایکس باکس و سوییچ. بسیاری موافقند – یک پورت کنسول مهم است و این شامل ستاره Twitch Asmongold می شود (منبع: Stan).

در پایان ماه نوامبر، Dragonflight، آخرین الحاقیه بازی، قرار است ظاهر شود و بسیاری از طرفداران امیدوارند که بلیزارد نیز ظاهر شود. یک گام بزرگ به سمت کنسول ها قدرت.

Asmongold یکی از طرفداران پورت کنسول است:

World of Warcraft Dragonflight: توسعه چه زمانی منتشر می شود؟

از زمانی که World of Warcraft در سال 2004 ظاهر شد، این بازی فقط برای رایانه های شخصی در دسترس بوده است. هفته‌ها است که شایعه شده است که WoW به زودی برای کنسول‌ها عرضه می‌شود و Asmongold، ستاره توییچ، این کار را یک حرکت معقول می‌داند.

WoW - World of Warcraft