انجمن Steam از Blockbuster دور می‌شود

در اوج خود، Halo: Infinite در مجموع 272586 بازیکن همزمان در Steam داشت – اما این اعداد مربوط به گذشته است. در همین حال، تیرانداز ایکس باکس به شدت برای جذب مخاطب در پلتفرم رایانه شخصی تلاش می کند. این هفته Halo حتی نتوانست از 6000 گیمر وارد شده عبور کند – تنها کمتر از 3 درصد از بازیکنان باقی مانده است. (منبع: SteamDB)

در Reddit، مفسران با تمسخر، تمسخر و با توجه به تعداد کم بازیکنان، چندان تعجب آور نیست. در حالی که بازی چند نفره برای مدتی سرگرم کننده بود، Halo: Infinite واقعاً نتوانست به طور دائم در جامعه تیراندازی جا بیفتد – به خصوص که درآمدزایی و مشکلات شدید سرور بسیاری از بازیکنان را ناامید کرده است. (منبع: Reddit)

هالو بی نهایت

هالو بی نهایت

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

انجمن Steam در حال رویگردانی از Halo: Infinite است – اکنون بسیاری در حال بازی یک شبیه‌ساز جذاب RPG هستند:

غیرعادی نیست که تعداد بازیکنان در بازی‌های Steam پس از انتشار کاهش پیدا کند – به هر حال، بسیاری از گیمرها معمولاً نکات برجسته بعدی را امتحان می‌کنند. با این وجود هستند Halo: تعداد بازیکنان فعلی Infinite در Steam برای Xbox نگران کننده است، زیرا تیرانداز اکنون حدود 98 درصد از بازیکنان خود را از دست داده است.

Halo: Infinite روی استیم شنا می کند

زبان ها:انگلیسی آلمانی

تریلر چند نفره بازی Halo: Infinite را اینجا ببینید:

بستر، زمینه:Windows PC، Xbox One، Xbox Series X

343 صنایع

Steam: تیرانداز ایکس باکس فشار روی استارفیلد را افزایش می دهد

حتی اگر Halo: Infinite در کنسول های ایکس باکس همچنان بتواند چند بازیکن دیگر را ببیند عملکرد ضعیف Xbox تیرانداز همچنان تحت فشار است. پس از اینکه Redfall اخیراً نتوانست جامعه بازی‌ها را تحت تأثیر قرار دهد، Starfield اکنون یک موفقیت بزرگ است – RPG علمی تخیلی Bethesda را می‌توان در Steam پیش‌سفارش کرد.

Halo: Infinite – مروری بر چند نفره

در استیم، یک فیلم پرفروش شوتر واقعی باید ورشکست شود. Xbox موفق شد Halo: Infinite گیمرهای دسته جمعی را فراری دهد و تعداد آنها در ماه های اخیر به شدت افزایش یافته است.