امید ترسناک به شدت کاهش یافت


هرکسی که شوکر ترسناک The Callisto Protocol را درست در زمان عرضه خریداری کرده است، اکنون باید بسیار قوی باشد. فقط یک ماه پس از پرتاب، می توانید جانشین معنوی Dead Space را با نصف قیمت اصلی دریافت کنید. چه اتفاقی در آنجا افتاده است؟

پروتکل کالیستو

پس از طوفان گه فروش می آید

با The Callisto Protocol، توسعه دهندگان استودیو Striking Distance می خواستند وحشت بی رحمانه بازی کالت Dead Space را احیا کنند. برای انتشار در 2 دسامبر 2022، بررسی های بین المللی کاملاً متفاوت بود (به Metacitic مراجعه کنید). متن کلی خیلی کوتاه، خیلی ناعادلانه و خیلی شکسته بود.

به خصوص در Steam باران در ردیف نظرات منفی کاربران بارید. این به دلیل عملکرد فاجعه بار روی رایانه شخصی بود. و نسخه های ایکس باکس نیز مشکلاتی برای مقابله با آنها داشتند.

نه تنها پروتکل Callisto با کاهش قیمت دست و پنجه نرم می کند:

شروع بهم ریخته احتمالاً در آن زمان نیز وجود داشت تاثیر مستقیم بر فروش به جای پنج میلیون مورد انتظار، The Callisto Protocol تاکنون تنها توانسته است دو میلیون واحد بفروشد.

و اگر یک بازی مطابق با آن به فروش نرسد، ناشر چه کاری انجام می دهد؟ درسته قیمت رو کم کرد در مورد پروتکل Callisto، کاهش قیمت نه تنها خیلی سریع اتفاق می افتد، بلکه کاملاً شدید است.

برای مثال نسخه PS4 را اینگونه دریافت می کنید در حال حاضر برای 36.99 یورو – به جای 59.99 یورو معمولی. این با کاهش تقریبا 40 درصدی مطابقت دارد. آخ! نسخه PS5 و نسخه Xbox نیز بر همین اساس قیمت گذاری شده اند. قیمت نسخه های نسل فعلی 44.99 یورو است.

پروتکل Callisto (نسخه روز اول، 100٪ قطع نشده) - [PlayStation 4]

پروتکل Callisto (نسخه روز اول، 100٪ قطع نشده) – [PlayStation 4]

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت به تاریخ 1392/01/16 13:04

پروتکل Callisto (نسخه روز اول، 100٪ قطع نشده) - [PlayStation 5]

پروتکل Callisto (نسخه روز اول، 100٪ قطع نشده) – [PlayStation 5]

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت به تاریخ 1392/01/16 13:04

بهتر از شهرت آن: پروتکل Calisto در حال بررسی

به هر حال، اگر هنوز نگران عملکرد بازی سپس ما می توانیم به شما اطمینان دهیم. این بازی از زمان انتشار روی پلی استیشن پایدار بوده و بسیاری از خطاها اکنون با یک پچ برطرف شده است.

انیمیشن های آهسته بسیار مورد انتقاد نیز تسریع شده اند، به طوری که هنگام بازی ناراحتی کمتری وجود داشته باشد.

و همچنین در استیم (لینک به صفحه استیم) طوفان گهگاهی در همین حین کاهش یافته است. در اینجا منظره ترسناک به روز می شود نتیجه متعادل 69 درصد.

در همین حال، اگر به دنبال مشاوره دقیق هستید، روی بررسی ما کلیک کنید. به هر حال، بازی روی PS5 ما را دارد لذت زیادی می دهد بیشتر در مورد این در تست نکات بازی:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع